ששת הנוסעים שהתפרעו במהלך טיסת ישראייר לוורנה הפכו טיסה שלמה לסיוט עבור הנוסעים ועבור הדיילים. אחת הנוסעות בטיסה העבירה לידי mako תיעוד בלעדי של הטיסה כולה, שהיתה קשה בהרבה מאותו אירוע סביב השוקולד ולוותה בצרחות ואף נוסעת שיכורה שמקיאה. 

"הייתי בדרך עם חברות לוורנה. לקאזינו. במהלך הנסיעה היו שישה נוסעים שהיו לידינו ושתו שני בקבוקי אלכוהול שהם העלו לטיסה למרות שהדיילת ביקשה מהם לא לשתות. הם שרו, התפרעו, השתוללו, הדיילים ביקשו מהם להירגע אבל הם המשיכו. אחת הנוסעות שהיתה איתם אף הקיאה", שחזרה הנוסעת, "הם המשיכו לעשות בלגן והשיא היה כאשר נוסעת ביקשה ממנו שוקולד והוא ביקש שתחכה עד שיסיים למכור לנוסעת אחרת. החברים שלה התחילו לקלל אותו, לאיים עליו. הנוסעים היו די מבוהלים. פחדו להתערב".

לדבריה, רק לאחר שאחד הנוסעים איים להכות את הדייל, קם אחד הנוסעים ממקומו כדי להפריד ביניהם. "זה יכול היה להיגמר רע מאוד. הם היו שיכורים. הדייל היה ממש מפוחד ולא ידע מה לעשות. המשטרה אמנם חיכתה להם בסיום הטיסה, אבל ראיתי את כל החבורה לאחר מכן בבית המלון. הם כבר לא היו שיכורים ו'רק' התנהגו בוולגריות".

עוד ב-mako חופש:

מה באמת גורם לנו לאהוב את האוכל במטוס?
אילת כמו תאילנד: 30 תמונות שיחממו אתכם
מה עושה מגלשת ענק באמצע בית מלון?

הדייל שהותקף בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, ניר לבוב העלה לדף הפייסבוק שלו את הסרטון בו רואים את אחת הנוסעות דורשת ממנו בתוקף למכור לו שוקולד. לבוב ביקש ממנה בנימוס שתחכה עד שיסיים מכירה לנוסעת אחרת, אבל היא התעקשה ובמקום התפתחה מהומה, שהובילה גם לאיום על חייו, על ידי אחד מחבריה.

למקורביו סיפר לבוב על האירוע: "פחדתי שהוא יפגע בי. הנוסעים היו המומים ממה שקרה ולא עשו כלום. התייחסתי אליהם הכי יפה שבעולם ופעלתי על פי כל הנהלים אבל לא נתקלתי בכזו התנהגות מאיימת ומסוכנת כלפיי". 

עם זאת, דייל ותיק שעימו שוחחנו חושב אחרת, "הדייל התנהג על פי כל הנהלים אבל במקרה כזה כשרואים חבורה של אנשים שיכורים או בעייתים עדיף היה למכור לנוסעת את השוקולד כדי להרגיע את האווירה הלא נעימה שהיתה. לדעתי בזה הוא טעה קצת בשיקול הדעת. בקורס דיילים מלמדים אותנו כיצד להתנהג עם נוסעים כאלה ואפשר היה להימנע מכל זה".