בזמן הקורונה ההוסטלים ומספר מלונות בארץ החלו להציע את החדרים שלהם במתוכנת של בית דירות לטווח ארוך. בדרך זו הם יכולים להמשיך לעבוד גם בזמן הסגר, תוך שהם מציעים העתקת מגורים, בזמן שכמעט כל המלונות סגורים.

מי שהצטרף לאחרונה לטרנד החדש זה כפר הנופש ביאנקיני שהחליט לשנות צורת מחשבה והפך את חדרי האירוח לדירות להשכרה לטווח ארוך.  דינה דגן, בעלת כפר הנופש, השוכן על שפת ים המלח בחלקו הצפוני לא היתה מוכנה לקבל את רוע הגזרה על כך שאין אפשרות לקבל אורחים והחליטה לעשות מעשה.

איך זה יעבוד? בכפר הנופש, שמכיל כ-80 חדרי אירוח בגדלים שונים ,יהפכו את חלקם לדירות שניתן לשכור לחודש או יותר. המחיר לחודש יעמוד על 2,500 שקלים ויכלול את כל ההוצאות. ניקיון החדר והחלפת מצעים יהיו פעם בשבוע ותמורת תשלום נוסף ניתן יהיה לנקות פעמים נוספות. במתחם כפר הנופש יש חנות מרכול ובה ניתן לקנות מצרכי מזון, טואלטיקה ועוד.

כפר הנופש ביאנקיני (צילום: דינה דגן)
חדרים חדשים | צילום: דינה דגן
כפר הנופש ביאנקיני (צילום: דינה דגן)
חלל החדר | צילום: דינה דגן

View this post on Instagram

A post shared by ביאנקיני בים המלח (@biankini.deadsea) on

בכפר הנופש מציינים שהדיירים החדשים שיגיעו יוכלו לצאת ולטייל באזור ומגבלות 1,000 המטר, ליהנות מכל מה שיש לכפר הנופש להציע ולקיים פעילות ספורט אישית בהתאם להנחיות הממשלה.

בדרך הזו, מקווים בכפר הנופש, כמו בשאר המקומות המציעים אירוח לטווח ארוך, להרים קצת את הראש מעל למים בתקופה הקשה הזו, עד שניתן יהיה להגיע ולהתארח מחדש גם לתקופות קצרות.