אחרי לא מעט חברות תיירות ותעופה שכבר הודיעו שיפעילו טיסות לדובאי, גם חברת השטיח המעופף הודיעה שתפעיל טיסה יומית ליעד הכי חם (שעדיין לא נפתח) החל מהחודש הבא. הטיסה החגיגית הראשונה תמריא בחנוכה (9.12) ומאותו התאריך החברה תפעיל טיסה יומית ל-3 עד 7 לילות ובנוסף תציע חבילות נופש וטיולים מאורגנים.

כל מה שצריך לדעת על איחוד האמירויות

מחיר הטיסה שמציעים בשטיח המעופף הינו החל מ-349 דולר לאדם וכולל כבודה 23 ק"ג לבטן המטוס וטרולי\תיק גב עד 8 ק"ג. חבילת נופש לדוגמא הכוללת טיסה והעברות, מלון 5 כוכבים 3 לילות בסופ"ש החל מ- 449 דולר לאדם בחדר זוגי.

מזרקות (צילום: Sorbis)
חבילות נופש החל מ-449 דולר | צילום: Sorbis

חשוב לציין שהסכם השלום והסכמי התעופה לביצוע טיסות ישירות לאמירויות נחתמו, אך מועדי הטיסות כפופים לאישורים סופיים ועשויים להשתנות. כך למשל, עדיין לא נכנס לתוקפו הסכם הוויזות בין המדינות שמסדיר את העובדה שנוכל להיכנס לאיחוד האמירויות ללא צורך בהוצאת ויזה מראש, והתקווה היא שהנושא ייפתר בהקדם. 

ע"פ הנחיות משרד הבריאות איחוד האמירויות היא מדינה ירוקה ולכן אין צורך בבידוד בחזור. הטסים לאמירויות מחויבים לעשות בדיקת קורונה בישראל עד 96 שעות לפני היציאה למדינה. יש להגיע לשדה עם תוצאות בדיקה שלילית לקורונה. יש להציג בהתייצבות לטיסה בנתב"ג טופס מודפס של תוצאות בדיקת קורונה כולל שם הנבדק באנגלית בלבד.

פארק מים (צילום: IR Stone)
פארק מים בדובאי | צילום: IR Stone

"כחברה שמכירה היטב את התייר הישראלי ואת העדפותיו בכל הנוגע לחופשות, אנחנו שמחים לשוב ולהציע לקהל לקוחותינו חופשות חלומיות במחירים אטרקטיביים ביעד המדובר של השנה", אומר אורן כהן מגורי, סמנכ"ל השיווק והמכירות בשטיח המעופף. "צד טיסות יומיות, החברה עובדת עם מגוון רחב של של בתי מלון בטווח גדול של מחירים המתאימים לכל כיס ואף תציע חבילות לקלאבים על בסיס הכל כלול. בנוסף, נציע לנופשים שלנו טיולים ואטרקציות וכן מגוון טיולים מאורגנים במספר מסלולים שמתאימים לכולם, בקבוצות איכות קטנות בהתאם להנחיות."