אל על הודיעה היום (ה') כי קו הטיסות לניס יעבור לאחריותה מהחברה הבת סאן דור, ויפעל במתכונת שנתית קבועה. המהלך מתרחש במסגרת התחרות המתגברת בין חברות התעופה הפועלות בישראל בחודשים האחרונים, שמוסיפות לפתוח קווי תעופה חדשים.

הכתבה פורסמה במקור ב-TheMarker

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך: 

האם סוף סוף נפתחה כאן מסעדת עלית?

איפה כדאי להזמין משלוח?

בשלוש השנים האחרונות פעל קו הטיסות תחת סאן דור, ועבד רק כמה חודשים בשנה. כעת מכריזה החברה כי מ-31 במארס 2019 יעבור הקו למותג אל על, ויתרחב לשלוש טיסות שבועיות במהלך כל השנה. הטיסות החדשות יפעלו בימי ראשון, שלישי וחמישי, יצאו מישראל ב-6:30, וינחתו בניס ב-09:45. הטיסות חזור יצאו מניס ב-11:00 וינחתו בנתב"ג ב-15:45.

בחברה מוסיפים כי במסגרת המעבר לאל על יוצעו בקו שתי מחלקות שירות בטיסה: תיירים ועסקים. כמו כן, יתווסף הקו למתכונת הכרטיסים החדשה של החברה. במסגרת שיטת התמחור החדשה של אל על בטיסות לאירופה, לקוחות יכולים להזמין כרטיסי "לייט", שאינם כוללים מזוודה לבטן המטוס או מושב מסומן, כרטיסי "קלאסיק" המאפשרים מזוודה ובחירת מושב, וכרטיסי "פלקס" המציעים מושבים טובים יותר ותנאי שינוי כרטיס. מחירי הכרטיסים לניס, לרוכשים עד אמצע נובמבר, ינועו בין 249 דולר לכרטיס לייט ל-899 דולק למחלקת העסקים, לכל כיוון.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, מסר כי "ניס היא החמישית בגודלה בערי צרפת ומונה קהילה יהודית גדולה. כבירת הריביירה הצרפתית, העיר היא מגנט לאנשים מרחבי העולם כולו".