עוד חדשות לא טובות מגיעות ממלון הקורונה בתל אביב. לאחר דיווחים על כך שהאורחים במלון גונבים אוכל האחד מהשני, בימים האחרונים מאבטחי מלון 'דן פנורמה' ערכו בדיקות בחדרים של הצעירים החולים בקורונה, מחשש שהם עורכים מסיבות סמים ואלכוהול.

הבדיקות נעשו בעקבות מידע על כך שבימים האחרונים הצליחו הצעירים להבריח עשרות בקבוקי יין במסווה של מיץ ענבים וגם כמה מאות גרמים של גראס. "וודקה קל מאוד לגלות בגלל הריח החזק שלה. אבל יין דומה בריח למיץ ענבים", אמר ד', אחד החולים, ל-mako. "החבר'ה הצליחו להבריח יינות בתוך בקבוקים של מיץ ענבים ואפילו יין פטישים צבאי. אנחנו סגורים פה כל היום רוצים קצת להשתחרר לנקות את הראש. חייבים לשתות אלכוהול".

לדברי ד', היו גם כמה חולים שהבריחו גראס לתוך המלון ועשו בחדרים מסיבות סמים קטנות. "באחד החדרים הייתה מסיבת סמים ועישנו גראס", סיפר ד'. "יש לנו את השיטות שלנו להבריח אותו למרות שבזמן האחרון יש הקפדה גדולה מאוד בעיקר על החולים הצעירים שאחראים לסרטונים שהועלו לרשתות החברתיות".

מלון מבודדי הקורונה
חיילי פיקוד העורף החלו לבדוק את האורחים

חולה אחר הוסיף: "אמנם הורדנו פרופיל, אבל יש פה מסיבות סמים ואנחנו מקפידים לא לצלם כדי שלא נסתבך ויעצרו אותנו. אין פה תיעוד. אנחנו לא מתבלטים כמו בהתחלה. בזמן האחרון יש תשאול של מאבטחים וחיפושים בחדרים".

בנוסף, מסתבר שהגעת חולי קורונה למלון מהמגזר החרדי והערבי גרמה להתמרמרות בקרב החולים הצעירים. "פתאום אסור להוריד חולצות או להשתזף כדי לא לפגוע ברגשות החרדים. אם מישהו מפר את ההנחיות אז מחרימים לנו את מועדון התרבות שיש בו מקרן ומכשירי מוסיקה. זה כבר קרה שהענישו אותנו" מתאר ד'. "החולים החרדים והערבים מגבילים את החופשיות שהייתה לנו ברחבי המלון. המאבטחים הקשיחו את הנהלים והם לא רוצים יותר שערוריות".