כל קיץ מחדש עולות התלונות על המחירים היקרים של המלונות בארץ ביחס לשאר העולם. כך, במחיר של סופ"ש משפחתי אחד באילת ניתן במקרים רבים לטוס לחו"ל לחופשת "הכל כלול" ולשלם הרבה פחות. הסיבה לכך נובעת מההיטלים הגבוהים שחלים על המלונות, הבריכות, השמירה על הכשרות והביטחון. אבל כל אלה לא באמת מעניינים את התייר הישראלי שנאלץ לשלם הון כדי לנפוש בארץ.

האם כל זה עומד להשתנות בקרוב? מאוד יכול להיות. רשת מלונות פתאל הודיעה אתמול שהיא יוצאת במבצע חדש שמביא את מחירי הלואו קוסט למלונות בישראל. את המבצע יהיה ניתן לרכוש באתר "פתאל על הזמן" והוא מציע מחיר של 99 שקלים לזוג ללילה באחד ממגוון בתי המלון של הרשת ברחבי הארץ. מחיר זול לכל הדעות.

רק לפני שאתם מבטלים את כל הטיסות שלכם לחו"ל ודואגים להרים טלפון למשפחה המורחבת כדי לסגור חופשה, כדאי שתכירו גם את האותיות הקטנות של המבצע. המחירים הבאמת אטרקטיביים הללו מדברים על כל ימות השבוע בחודשים ינואר ופברואר הפחות מתויירים. מי שירצה לתפוס לו לילה במחיר הזה יאלץ לעשות זאת במסגרת זמן של תשע שעות שיפתחו לכך ביום שני ה-28.8 בלבד. 

חשוב לציין גם שעל כל ילד נוסף תשלמו 50% ממחיר החדר ולכל תינוק תוסיפו עוד 55 שקלים ללילה, כאשר המינימום הוא הזמנת שלושה לילות (בטבריה החבילה היא של 2 לילות ובירושלים חבילה של לילה אחד, במחיר הנקוב ללילה). על אף כל הסייגים הללו המחירים עדיין מאוד זולים ביחס למה שהיינו רגילים לשלם. כך למשל זוג שיזמין מלון כחלק מהמבצע לשלושה לילות ישלם רק 297 שקלים. משפחה עם שני ילדים תשלם רק 594 שקלים לכל החופשה, ומשפחה עם שני ילדים ותינוק תשלם 759 שקלים בלבד לכל שלושת הלילות. 

מחירי לואו קוסט בפתאל (צילום: יחסי ציבור)
מחירי לואו קוסט בפתאל | צילום: יחסי ציבור

המלונות המשתתפים במבצע פזורים בכל רחבי הארץ, החל מאילת דרך ים המלח וירושלים ועד טבריה. בחלק מהמלונות המחיר כולל חצי פנסיון ובחלקם רק ארוחת בוקר. 

זה נכון שבחודשי הקיץ המתויירים המחירים של המלונות עדיין בשמיים, אך מבצע שמנצל את תקופת התיירות הפחות עמוסה על מנת לספק מחירים אטרקטיביים, זהו צעד ראשון ומבורך בדרך, אולי, לעשות מהפכה.

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש