גם אתם חיכתם עד הרגע האחרון ועדיין לא הזמנתם חופשה בחו"ל בתקופת החגים? עכשיו זו כנראה ההזדמנות האחרונה בהחלט שלכם, גם בגלל שהמקומות הולכים ואזלים וגם בגלל שהמחירים לא מפסיקים לטפס. 

"זה לא סוד שבחגים המחירים יותר גבוהים", אומרת מעיין פרתי, כתבת "תכנית חיסכון". "אבל תתפלאו לשמוע שמצאנו עדיין כמה דילים שמשתלם להזמין ברגע האחרון. חשוב להדגיש שהביקוש לטיולים בחגים הרבה יותר גבוה מבשנים קודמות, בגלל שהחגים יוצרים סופ"שים ארוכים, ובגלל שעדיין חם ונעים לטייל ולעשות בטן גב".

אז על כמה אנחנו מדברים? הנה רשימה לחמישה יעדים שאהובים על הישראלים, לראש השנה הקרוב:

בורגס - מלון 4 כוכבים על בסיס חצי פנסיון, בין התארכים 19-21.9 (ראש השנה) יעלה לכם 429 דולרים לאדם. 

כרתים - מלון 5 כוכבים על בסיס חצי פנסיון, בין התאריכים 19-22, יעלה לכם 579 דולרים לאדם.

ורנה- מלון 4 כוכבים על בסיס חצי פנסיון, בין התאריכים 19-22, יעלה לכם 603 דולרים לאדם.

בוקרשט - מלון 4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר בלבד, בין התאריכים 20-24.9, יעלה לכם 699 דולרים לאדם.

צפון קפריסין - מלון 5 כוכבים, על בסיס פנסיון מלא, בין התאריכים 20-24.9, יעלה לכם 749 דולרים בלבד. 

ואיך ניתן עוד לחסוך?

"למי שזה רלוונטי לגביו, ביום כיפור המחירים מאוד יורדים ואז בסוכות המחירים חוזרים לעלות לרמה של המחירים שהצגנו כאן בראש השנה. ניתן לחסוך כך", טוענת פרתי. "חשוב שתדעו גם שאם אתם רוצים לטייל ביעדים יותר רחוקים ואהובים כמו פראג ובודפשט, המחירים יהיו עוד יותר גבוהים, אז תנסו להימנע מהם". 

"כמובן שמי שרוצה ויכול לחכות, אחרי החגים ישנה הוזלה מאוד גדולה של המחירים", מציינת פרתי. "למעשה, הטיפ הכי טוב שלמדנו מהחגים הללו, זה פשוט להזמין חמישה חודשים מראש. בחגים של השנה הבאה תקחו את זה בחשבון. העיקרון של להזמין בדקה ה-90, בערב החג, לא מוכיח את עצמו ובשורה התחתונה תשלמו יותר. כנראה שאפילו עד עד פי 2". 

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש