אוגוסט נכנס בימים אלה לשבועיים הכי עמוסים שלו: הקייטנות נגמרו, בית הספר עדיין לא נראה באופק והילדים כבר מתחילים לטפס על הקירות. מדובר בשבועיים בהם הכי הרבה ישראלים יוצאים לטיול משפחתי בארץ או בחו"ל, במטרה להעביר את הזמן, ויחד עם זאת, המחירים עולים בצורה משמעותית.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

ובכל זאת, למרות התקופה המבוקשת של שיא העונה, הצלחנו למצוא מספר מבצעים שווים במלונות בארץ שכדאי לכם להכיר ולנצל. שלא תגידו שלא ידעתם.

50 אחוז הנחה ברשת אוליב

ברשת מלונות אוליב יצאו במבצע בשם "אוליב ספונטני" בו ניתן להזמין חופשה באחד מ-12 מלונות הרשת הנמצאים בתל אביב, בכנרת, בגלילי העליון והמערבי ועוד ולקבל הנחה של 50 אחוזים. המבצע תקף רק על מי שמזמין חופשה לזמן שנותר בחודש אוגוסט, על בסיס מקום פנוי במלונות ולא כולל ליל שישי.

אוליב בגלבוע (צילום: יובל הנדלר)
אוליב בגלבוע | צילום: יובל הנדלר

>>לעוד פרטים או בטלפון 04-9531153.

מבצעים שונים ברשת פתאל

גם ברשת המלנות פתאל מציעים מספר מבצעים בבתי מלון שונים של הרשת ששווה לבדוק. כך למשל, במלון U סנרייז קלאב באילת מקבלים לילה שלישי ב-50 אחוז הנחה + ילד ראשון בחדר הורים במחיר של 99 שקלים. במלון לאונרדו פלאזה בטבריה תקבלו ארוחה מתנה לכל מזמין. במלונות לאונרדו קלאב ים המלח ולאונרדו פלאזה ים המלח תשלמו על כל ילד 99 שקלים בתאריכים שונים. 

יו סנרייז (צילום: פתאל)
יו סנרייז | צילום: פתאל

>> לעוד פרטים

מבצעי אוגוסט במלונות רימונים

גם ברשת מלונות רימונים תוכלו למצוא מספר מבצעים במלונות השונים של החברה ברחבי הארץ. לילה שלישי ב-50 אחוזים תמצאו במלונות הרשת: גלי כנרת, רימונים צפת וחוף התמרים בעכו. במלון בנווה אטי"ב תקבלו ילד ראשון חינם למי שמזמין לפחות שלושה לילות; וברימונים טאוור ברמת גן ילד ראשון חינם למי שמזמין שני לילות.

רימונים גלי כנרת (צילום: רוני בלחסן)
רימונים גלי כנרת | צילום: רוני בלחסן

ברשת גם מתחילים להיערך לתקופת החגים ובמלון בצפת מארגנים סיור סליחות ביום כיפור וחגיגות שמחת תורה בסוף ספטמבר.

>>לעוד פרטים