ברשת מלונות ישרוטל ערכו היום מסיבת עיתונאים שמטרתה לסכם את שנת 2018. על פי רשת המלונות, היא רשמה שנת שיא בתוצאות הכלכליות שלה עם הכנסות של כ- 1.44 מיליארד שקלים, ובמקביל לזאת הודיעה על פתיחתם של שלושה מלונות חדשים שיפתחו ברחבי הארץ בשלוש השנים הקרובות וה יצטרפו ל-19 המלונות הקיימים (8 מהם באילת).

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

מלון קדמא, שדה בוקר

זהו המלון הראשון בניהולה של רשת ישרוטל בשדה בוקר, אשר יוקם בסמוך לצריף בן גוריון, על דרך הבשמים. המלון, הצפוי להיפתח כבר בתחילת השנה הבאה ויוקם במבנה חאן נבטי, במרכזו 'נווה מדבר' עם בריכה חיצונית מוקפת צמחייה.

למלון קדמא 163 חדרים וסוויטות ברמת 4 כוכבים. עיצוב המלון יתכתב עם הסביבה הטבעית המדברית, ויציג צבעי אדמה, עץ ואבן הן בחדרים והן בשטחים הציבוריים הנרחבים, בהם גם נישות ישיבה בנויות להירגעות. עוד במלון: מתחם ספא, חמאם טורקי רחב ידיים, ומרכז כנסים ואירועים. מלון קדמא יהווה פנינה תיירותית עבור אוהבי המדבר, חובבי הטיולים והאטרקציות המדבריות, משפחות ונופשים המבקשים חופשה מדברית אותנטית לצד אירוח איכותי ומוקפד, המזוהה עם רשת ישרוטל.

שדה בוקר (הדמיה: armani3d)
שדה בוקר | הדמיה: armani3d

עין בוקק - ים מלח

מלון סוויטות היוקרה הראשון של ישרוטל בים המלח, בהשקעה נטו של 45 מיליון שקלים, מצטרף לקבוצת מלונות היוקרה של הרשת - הכוללת את מלונות רויאל ביץ' אילת ותל אביב, בראשית , כרמים, אוריינט ירושלים, מצפה הימים ואחוזת יערות הכרמל. שטח המלון, הכולל רצועת חוף צמודה, יכלול 43 סוויטות יוקרתיות וסוויטה נשיאותית עם בריכה פרטית שגודלה מעל 100 מ"ר. המלון ייבנה כך שישתלב בנוף הערבה וים המלח, וישמור על בנייה נמוכה של שתי קומות. הסוויטות יקיפו בריכה חיצונית גדולה, כאשר לקומות התחתונות תהיה גישה ישירה אליה, ומרפסות החדרים העליונים יפנו אליה ואל נוף ים המלח מצד אחד, ונוף הרי אדום מהצד השני. בתוך המלון ייבנו מסעדה חלבית, ספא יוקרתי, חדר כושר וטרקלין. תהליך בניית המלון צפוי להסתיים בעוד כ 3 שנים.

עין בוקק (הדמיה: armani3d)
עין בוקק | הדמיה: armani3d

דיזנגוף 99, תל אביב

מלון עירוני ברחוב דיזנגוף 99 בבעלות משותפת עם חברת 'בנייני העיר הלבנה', בהשקעה כוללת של כ- 150 מיליון שקלים, על פני שטח של 1.2 דונם. עיצוב המלון, הכולל 130 חדרי אירוח וסוויטות, ישלב בין החדש והישן בעיר תל אביב, ויעניק ביטוי למשמעות ההיסטורית של הבניין בתרבות הקולנוע הישראלית (הסרט "דיזנגוף 99" אשר צולם באתר זה). את הפרויקט יוביל האדריכל בר אוריין שיקפיד על שימור המבנה. תהליך בניית המלון צפוי להסתיים בעוד כשלוש שנים.

דיזנגוף 99 (הדמיה: armani3d)
דיזנגוף 99 | הדמיה: armani3d

הקמת מלונות אלה מתווספת לחמשת המלונות שאת תכנונם ובנייתם החלה הרשת כבר בשנה שעברה: מבנה השק"ם ביפו, מגדל ליאון בטיילת תל אביב, צפון הירקון, אחד העם פינת נחלת בנימין והמלון בכיכר ציון בירושלים.