לאחרונה נפתח בתל אביב THE O POD HOTEL – מלון קפסולות המעוצב כמלון בוטיק. המלון החדש ממוקם בקומה הרביעית של בית הטקסטיל, על הטיילת, עם נוף לחוף צ'ארלס קלור ויפו העתיקה ויש בו 120 קפסולות בסך הכל.

המלון, בבעלות חברת סיגרון גרופ, כולל קפסולות מעוצבות מדגמים וגדלים שונים המתאימים לזוגות, ליחיד, קפסולות עמידה ושכיבה. הקפסולות עצמן פרטיות עם בידוד רעשים. על העיצוב אחראי האדריכל אסף סולומון.

כמה זה עולה? ישנן מספר סוגי קפסולות בגדלים וסוגים שונים: קפסולת סינגל בגודל 1.25 מטר רוחב X 1.25 גובה X 2 מטר אורך במחיר 164 שקלים ללילה; קפסולה זוגית 1.5 רוחב X 1.25 גובה X 2 מטר אורך במחיר 199 שקלים ללילה; קפסולת עמידה זוגית 2.5 רוחב X 2.5 גובהX 2.5 אורך במחיר 257 שקלים ללילה; קפסולת עמידה זוגית מרווחת במחיר 480 שקלים ללילה.

מלון קפסולות (צילום: אסף פינצ'וק)
מלון קפסולות | צילום: אסף פינצ'וק

מלון קפסולות (צילום: אסף פינצ'וק)
מלון קפסולות | צילום: אסף פינצ'וק

במלון יש לובי עם פינות ישיבה הצופה לים, מקלחות ושירותים משותפים (לכל 6 יחידות תא מקלחת ושירותים אחד) ולוקרים חכמים לכל אורח. ישנן 2 עמדות צ'ק אין עצמי המאפשרות לאורח להירשם בעצמו, לקבל מיד מפתח מגנטי חכם וכך לחסוך בזמן, זאת בנוסף לקבלה המאוישת 24 שעות ביממה.

בקומת הקרקע של בית הטקסטיל ובמבני המשרדים הסמוכים בתי קפה ומסעדות הפתוחים משעה מוקדמת, לאלו הרוצים ליהנות גם מארוחת בוקר. במלון עצמו ישנן מכונות לשתייה חמה וקרה. המלון מספק מגבות, ניקיון והחלפת מצעים.

מלון קפסולות (צילום: אסף פינצ'וק)
מלון קפסולות | צילום: אסף פינצ'וק

"חשבנו על מלון שונה שיאפשר שהות נעימה ופרטית במיקום אטרקטיבי ובמחיר סביר מאד", אומר אבי אגאג'ני, האחראי על הייעוץ והליווי הניהול המלונאי של המלון. "הפתרון שמצאנו יושם בקומה הרביעית של מבנה בית הטקסטיל בתל אביב בקו ראשון לחוף הים של תל אביב. המלון עם 120 קפסולות ובו כל אורח נהנה מלינה עם פרטיות מוחלטת במקום מעוצב עם נוף מדהים של הים התיכון ויפו והמחירים ללינה החל מ 165 ש"ח בלבד".

"תל אביב ידועה כעיר יקרה וכך גם מחירי בתי המלון, זה המקום האידיאלי למבלים בתל אביב שרוצים ליהנות בעיר מבלי לשלם סכומים גבוהים על הלינה ועם זאת לשהות במקום חדש מטופח ומעוצב".

THE O POD HOTEL -בית הטקסטיל רחוב קויפמן 2 קומה 4 תל אביב. לפרטים 077-7565350 או באתר 


מלון הקפסולות/כמוסות/פודים, החלו להגיע לישראל כבר לפני מספר שנים, במטרה לספק פתרון זול וצנוע למי שמחפשים מקום רק לשים בו את הראש. כך, בתל אביב נפתחו מקומות כמו הספוט הוסטל בנמל תל אביב בו תמצאו חדרים בגודל מינימלי; מלון WOM של רשת בראון על אלנבי, בו חדרי פודים בשלושה גדלים; בירושלים ניתן למצוא למשל את מלונית קפסולה אין; בעכו יש את מלון אקו עכו.