ארגון World Travel Awards אשר הוקם לפני 28 שנה, מעניק מדי שנה את פרסי המצוינות בענף התיירות והנסיעות מסביב לעולם, והוא תואר על ידי ה-Wall Street Journal כ"אוסקר של ענף התיירות". בחירת המקומות המצטיינים (מלונות, חברות תעופה וסוכויות טיולים) מסביב לעולם מבוססים על דירוג של סוכנויות נסיעות, אנשי מקצוע מהענף והציבור הרחב מלמעלה מ-160 מדינות.

היום פורסמו הזוכים באזור המזרח התיכון, כשבהמשך השבוע ייבחרו הזוכים בשאר אזורי העולם. בתוך כך, הוכרזו גם הזוכים בקטגוריות שונות בישראל:   

מלון דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב נבחר כמלון הטוב ביותר בישראל, זו הפעם העשירית, מתוכן 4 פעמים ברצף. המלון גבר על מועמדים כמו המלך דוד בירושלים, דה ג'אפה, סטאי תל אביב, וולדורף אסטוריה, קרלטון, הילטון ועוד.

החדר במלון (צילום: יחסי ציבור)
החדר במלון | צילום: יחסי ציבור

"אנו גאים מאוד בזכייתנו בפרס כמלון הטוב ביותר בישראל", אמר דיויד כהן, מנכ"ל מלון דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב, לאחר הזכייה. "במיוחד לאחר התקופה הקשה שעברה על כל ענף התיירות בארץ ובעולם. אנו שואפים ומובילים את צוות המלון למצוינות והם הסיבה לזכייה זאת. עבורנו, זוהי הכרה חשובה בכך שהמלון ממשיך להעניק לאורחיו שירות מוקפד ואיכותי בסטנדרטיים הבינלאומיים שאנו מחויבים להם. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לאורחי המלון הנאמנים שממשיכים לבחור בנו כמלון הבית לביקוריהם". 

>> ביקרנו בדיויד אינטרקונטיננטל וזה מה שחשבנו עליו

בנוסף לזכייה של דיויד אינטרקונטיננטל, הוכתרו המלונות הטובים ביותר בישראל בקטגוריות נוספות: אמריקן קולוני בירושלים נבחר למלון הבוטיק הכי טוב בארץ. הוא גבר על מלונות כמו עלמה בתל אביב, בית בגליל, הוטל מונטיפיורי והאפנדי בעכו. זו הזכייה השביעית ברצף של המלון. 

אמריקן קולוני (צילום: מיקאלה ברסטו)
צילום: מיקאלה ברסטו

>> ביקרנו באמריקן קולוני וזה מה שחשבנו עליו

מלון העסקים הטוב ביותר - שרתון תל אביב. הוא גבר על מלונות כמו קרלטון, דן תל אביב, קינג דיוויד בירושלים, רזידנס תל אביב ודיויד אינטרקונטיננטל. 

מלון שרתון תל אביב (צילום: עמית גירון)
צילום: עמית גירון

מלון הסוויטות הטוב ביותר - ריץ קרלטון הרצליה. זו הזכייה הרביעית של המלון בתואר הזה.

מלון ריץ קרלטון הרצליה (צילום: Matthew Shaw - מתיו שו)
מלון ריץ קרלטון הרצליה | צילום: Matthew Shaw - מתיו שו

>> ביקרנו במלון ריץ קרלטון וזה מה שחשבנו עליו