המרכז למטייל תאילנד, משיקים היום (ד') את חבילת "חופשה בהפתעה", בה משפחות יקבלו עד 50 אחוזים הנחה על החופשה לתאילנד. מה האותיות הקטנות? תכנית הטיול למשפחות תורכב על ידי המומחים של המרכז ותיחשף להם רק כשינחתו ביעד.

> המדריך המלא למטייל בתאילנד

במסגרת "חופשה בהפתעה" יוכלו משפחות לקבוע תקציב יעד לחופשה בתאריכים נבחרים מראש, להזמין טיסות באופן עצמאי, ולהשאיר את מלאכת תכנון שאר החופשה בידיים של המרכז למטייל תאילנד. כל פרטי החופשה – מהטיסות דרך מקומות הלינה ועד לאטרקציות בדרך, הכל ייקבע בהתאם לתקציב ולאופי המשפחה והכל, כאמור, בהפתעה מוחלטת.

על מנת להשתתף בחבילה הספונטנית משפחות עם ילדים יכולות להגיש בקשה באתר החברה. כמובן שהחבילה אינה מתאימה לכל משפחה, אך משפחות הרפתקניות יכולות ליהנות ממנה מאוד.

תאילנד (צילום: Trairong Praditsan, shutterstock)
לא לכל אחד | צילום: Trairong Praditsan, shutterstock

אורי חלמיש, סמנכ״ל השיווק של המרכז למטייל תאילנד: "לאחר למעלה מ-20 שנה בהם הטסנו מיליוני ישראלים לתאילנד, ותכננו חופשות מושלמות לאלפי משפחות, אנחנו בטוחים ביכולות שלנו ובמקצועיות של הצוות לתכנן כל חופשה גם אם היא בהפתעה על הצד הטוב ביותר, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת החוויה".


קונספט החופשה בהפתעה כבר קיים בארץ ומסביב לעולם. כבר לפני עשור היו לא מעט חברות שעלו על הגימיק ושלחו נופשים לנתב"ג מבלי לדעת איפה הם עומדים לנחות. לפני הקורונה, מירי סוסלנסקי הקימה את חברת Young Traveling, שמארגנת טיולים בהפתעה לצעירים. הקונספט צבר תאוצה והפך למבוקש מאוד, במיוחד עבור אלה שפשוט רוצים להגיע לחו"ל מבלי לתכנן יותר מדי, או למעשה מבלי לתכנן כלום.