היום (ו') בצהריים, ייחל פיילוט בדיקות הקורונה המהירות לילדים בכפר הנופש רימונים-דריה על שפת הכנרת, כשביום א' שאר המלונות ברשת אוליב ורימונים גם יעניקו את השירות החדש. במטרה להתחיל עם הפיילוט, אתמול התקיימה הכשרה לחובשים שהוסמכו לבצע את הבדיקות על פי הנחיות משרד הבריאות, במחיר מסובסד של 50 שקלים לכל בדיקה.

כיום, נדרשים הורים לילדים בגילאי שנה עד 16 להציג בכניסה למלונות תוצאות שליליות של בדיקת קורונה שנעשתה עד 48 שעות לפני האירוח, מה שמקשה ומסרבל מאוד את היציאה לחופשה משפחתית. ברשת אוליב ורימונים מצפים כי הבדיקות המהירות, שתוצאותיהן מתקבלות תוך כ-20 דקות, יקלו מאוד על משפחות המטיילים. המטרה היא שהשיטה הזו תתרחב בהמשך לשאר המלונות בארץ.

בריכה אוליב גלבוע (צילום: יובל הנדלר)
החל מיום ראשון בדיקות מהירות גם במלון אוליב בגלבוע | צילום: יובל הנדלר

"אנחנו שמחים להיות ראשונים שמציעים בדיקות קורונה מהירות במלונות ומניחים שהפיילוט יהפוך לקבוע", אמר מנכ"ל מלונות אוליב ורימונים עופר חיות. "נראה שזה הכיוון אליו הולך העולם והבדיקות המהירות יהפכו לחלק מחיינו כל עוד הילדים לא יתחסנו .

"משפחות שונות האמורות ללון בכפר הנופש דריה בסוף השבוע כבר ביקשו אתמול להיבדק בכניסה למלון ולקראת פסח כבר רואים עלייה בהיקף ההזמנות מצד משפחות עם ילדים. אנחנו גאים לבוא לקראת ההורים ולאפשר בדיקה מהירה לילדים בקלות וללא סרבול."

ברשת אוליב ורימונים מציינים שבסופ"ש הקרוב התפוסה במלונות שפתחנו עומדים על 60-80 אחוזים, כשלקראת פסח התפוסה עולה והמלונות מתחילים להתמלא. מלונות כמו אקוודוקט רגבה ודולפין וילג, כבר כמעט מלאים לגמרי.

כמה עולה חופשה ברשת המלונות?

מבצע שבוע בחירות (21-25.3)

דולפין וילג' – החל מ-404 שקלים לזוג.

מבצע לילה באוליב בגלבוע כולל טיפול ספא זוגי – עד 24.3 לילה באמצע שבוע – החל מ774 שקלים לזוג.

מדיסון (לינה בלבד) - החל מ500 שקלים לזוג.

מדיסון (צילום: אושרי כהן)
מלון מדיסון | צילום: אושרי כהן

מחירי לינה בפסח

דריוס – החל מ-930 שקלים לזוג

דריה – החל מ 1,226 שקלים לזוג

אוליב בגלבוע – החל מ-1,214 לזוג

בנוסף, יצאה השבוע הרשת ב'קמפיין סולידריות' - המציע 20 אחוז הנחה למזמינים חופשה עד סוף מאי (לא כולל פסח ושבועות) במלונות הרשת לעובדי הוראה, אנשי רפואה וכוחות הביטחון וההצלה לצד עצמאיים ובעלי עסקים, דרך מוקד ההזמנות.