אחרי שבתקופה האחרונה היו לא מעט דיבורים על כך שאל על בדרך להשיק קו טיסות חדש לשיקגו, ארה"ב, היום (20.3) מוציאה החברה הודעה רישמית על כך. החברה תחל להפעיל בשנה הבאה 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport בעיר.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

מכירת הכרטיסים לטיסה לשיקגו תחל ב-27.3.19 והטיסות יתבצעו במטוסי הדרימליינר 787, ויציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים. ניתן לטוס משיקגו ולשוב מיעדי אל על השונים בארה"ב (ולהיפך).

שיקגו (צילום: f11photo, shutterstock)
קו הרקיע של שיקגו | צילום: f11photo, shutterstock

זמני הטיסות המתוכננים: הלוך – המראה מתל אביב בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 12:00, נחיתה בשיקגו כעבור 12:30 שעות, בשעה 16:30 (שעון מקומי). חזור – המראה משיקגו בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 18:50 (שעון מקומי) ונחיתה בתל אביב בימים שני, רביעי, שישי (בהתאמה) כעבור 11:20 שעות, בשעה 14:10

שיקגו, הינו היעד השיש של אל על לארה"ב, אחרי ניו יורק, בוסטון, לוס אנג'לס, מיאמי לס וגאס וסן פרנסיסקו (שיחלו לפעול בחודש מאי). על פי החברה, הקו החדש נולד בעקבות דיאלוג עם עיריית שיקגו אשר ציינו כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה המונה 300,000 אלף תושבים, וכי הם מאמינים שהקו החדש יקל עליהם בשמירת הקשר עם בני משפחתם וחבריהם.