איזי ג'ט, חברת הלואו קוסט הפעילה והוותיקה ביותר מהארץ, עם 3.5% מכלל תנועות הנוסעים ביוני, הכריזה היום (ג') על שני קווים נוספים מתל אביב לאיטליה: ונציה ונאפולי, בנוסף לקו הפועל למילאנו.

קו ת"א-ונציה יופעל בתדירות של שלוש טיסות שבועיות, לאורך כל השנה, בימים שלישי, חמישי ושבת חל מה-31 באוקטובר 2017, ומחירי הטיסות מוצעות עתה החל מ-28.5 יורו לכיוון, ללא עלות נוספת של מזוודה, מזון ובחירת מושב.

קו ת"א-נאפולי יופעל בתדירות של פעמיים בשבוע, לאורך כל השנה, בימים רביעי ושבת, החל מה-4 בנובמבר 2017. בקו זה מוצעות טיסות החל מ-25 יורו לכיוון.

בהתאם למודל העסקי של חברות הלואו קוסט – החברה מעודדת רכישה מוקדמת ולכן מפתה בעזרת מחירים זולים במיוחד למזמינים מוקדם. היצע הכרטיסים במחירים הנמוכים מוגבל ולכן הממהרים להזמין יצליחו ליהנות מהתמחור הנמוך, שיעלה עם הביקושים המתגברים ועם הקרבה למועד ההזמנה.

איזי ג'ט היתה חברת הלואו קוסט הראשונה שפעלה מהארץ וכיום היא מפעילה קווים ל-11 יעדים באירופה: לונדון (לוטון וגאטוויק), מנצ'סטר, בזל, ז'נבה, ברלין, פריז, אמסטרדם, מילאנו, ונציה ונאפולי.

לחברה צי של למעלה מ-260 מטוסים הטסים בין 138 נמלי תעופה ב-31 מדינות. סופי דקרס, מנהלת אזור בריטניה וישראל באיזי ג'ט, אמרה: "אנו שמחים להשיק שני קווים חדשים בין ישראל לאיטליה בנוסף לקו ת"א-מילאנו הפועל בהצלחה מאז 2014. שני הקווים מאפשרים לנו להרחיב את טווח היעדים באירופה אותם אנו מציעים לקהל לקוחותינו בישראל ואנו נמשיך לחפש אחר הזמנויות עסקיות נוספות בישראל".

גם חברת קתאי פסיפיק הודיעה השבוע על מחירים מוזלים למזרח הרחוק בתקופת חגי תשרי שיוצעו עד ה-17 לחודש. טיסה ישירה מישראל להונג קונג תוצע ב-932 דולר, לעומת אל על שמציעה כרטיסים לתאריכים דומים החל מ-1,000 דולר, וכרטיס לוויאטנם יעלה בחגים 958 דולר. קתאי פסיפיק מפעילה בחגים שש טיסות שבועיות מישראל לנמל התעופה בהונג קונג, בסיס האם של החברה. קתאי פסיפיק מפעילה טיסות ליעדי המשך בהם יפן, אוסטרליה, אסיה ויעדי האוקיינוס השקט. נוסעים בטיסות המשך מהונג קונג יוכלו לקבל את כרטיס העלייה למטוס לטיסת ההמשך כבר בנתב"ג ולאסוף את הכבודה ביעד האחרון שלהם.

אתיופיאן איירלינס הודיעה השבוע על רכישת עשרה מטוסי איירבוס חדשים מדגם A350-900 שיאפשרו להגדיל את מספר התנועות ולהרחיב את פריסת היעדים באפריקה, אסיה ובמזרח התיכון. מנהלת סניף אתיופיאן איירלינס בישראל מעידה כי אתיופיה ויעדי אפריקה זוכים לביקושים רבים יותר בשנים האחרונות ולפיכך מפעילה החברה שתי טיסות יומיות מנתב"ג לאדיס אבבה. מאמצע יוני החלו בחברה להציע לישראלים להנפיק אשרת כניסה מקוונת שמגיעה ללקוחות תוך 12 ימים ממועד ההזמנה.

הכתבה פורסמה באתר TheMarker. עוד באתר:
>> הצלחה למכרז "מחיר למשתכן" באור יהודה; גינדי תבנה 1,140 דירות – רובן בנות 5 חדרים
>> האם WeWork של אדם נוימן שווה 20 מיליארד דולר?