לא פחות מ-80 אחזים מהתיירים בתל אביב מגיעים מחו"ל ובעיר המרכזית התמודדו השנה עם תפיסה נמוכה בבתי המלון, גם כשהיינו בין הסגרים וגם כעת כשהשגרה מתחילה לחזור. בעקבות כך, בעיריית תל אביב-יפו והתאחדות המלונות בתל אביב רבתי, החליטו לחשב מסלול מחדש והן מזמינות את הישראלים להזמין חופשה במלונות וליהנות ממגוון הטבות בעיר ללא הפסקה.

>> מלונות מומלצים בתל אביב

בתוך כך, בתי המלון מציעים מחירי מבצע ללא מינימום לילות, הכוללים הנחות ומבצעים כמו ילדים חינם בחדר, לילה שני ב-50 אחוזים ועוד. בחודשים יוני ויולי יציעו המלונות מחירי מבצע החל מ-380 שקלים ללילה לזוג במלונות הפזורים על רצועת החוף, במרכז העיר או ביפו. 

בנוסף, במהלך החודשים יוני ויולי, אורחי המלונות בעיר ייהנו מעשרות הטבות במוזאונים, באטרקציות ובמוסדות התרבות  ברחבי העיר, 1+1 בסיורים רגליים ברחבי העיר ושובר לשימוש בכיסא ובשמשייה חינם בחופי העיר.

חוף הים בתל אביב (צילום: טל אלמוג, עיריית תל אביב יפו)
קו החוף של תל אביב | צילום: טל אלמוג, עיריית תל אביב יפו

"מאז חודש מרץ 2020, תעשיית התיירות בתל אביב-יפו ספגה, ועודנה סופגת, פגיעה קשה" אומר רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו. "העיר ללא הפסקה, שהתיירות אליה נשענת בכ-80% על תיירים מחו"ל, ראתה ירידה חדה במספר המבקרים, והפגיעה הורגשה היטב.  גם בעת הזו, בה משתחררות ההגבלות ואנו מרגישים את החזרה לשגרה, ישנם מלונות בעיר שעדיין סגורים, ובאלו הפתוחים התפוסות נמוכות ואינן כפי שאנחנו מכירים. לכן החלטנו יחד עם התאחדות המלונות לקדם קמפיין תיירות פנים שיציע לקהל הישראלי מגוון סוגי חופשה בעיר: חופשה אורבנית, חופשה של ים, של מוזאונים, קולינריה משובחת, אמנות ותרבות, היסטוריה ומורשת, וחיי לילה עשירים.  עיריית תל אביב-יפו מפיקה אירועים רבים בקיץ הקרוב שיעצימו את חוויית הבילוי בעיר, כאשר הניסיון הוכיח שבשותפות עם המלונאים, אנחנו יכולים לשנות ולהביא יותר ישראלים לחופשה בעיר".

>> כל הפרטים והמבצעים השונים מופיעים באתר העירייה