חברת התעופה אייר אירופה הודיעה בסוף השבוע במסיבת עיתונאים כי היא מכפילה את מספר המושבים שלה ומתחילה לטוס במטוס הדרימליינר לתל אביב. בנוסף, מוסיפה החברה עוד טיסות בימי שלישי וחמישי ובכך תטוס לישראל 6 פעמים בשבוע החל מחודש יולי 2017.

הטיסות יופעלו במטוס החדיש מדגם בואינג 787 דרימליינר למדריד ומשם ניתן להמשיך ליעדים בדרום אמריקה במטוסי החברה החדשים.

אייר אירופה היא חברת התעופה המובילה למרכז ודרום אמריקה ומשרתת מעל ל-50 יעדים בעולם, ביניהם בואנוס אייריס, לימה, סאו פאולו, מונטוידאו, קאנקון, הוואנה ועוד. החברה הצטיידה ב-20 מטוסי בואינג מסוג דרימליינר 787 חדישים, אשר חלקם נכנסו לשירות כבר במהלך 2016.

אנה טרבסי מנהלת המסחר והמכירות של אייר אירופה אמרה: "התחלנו את הפעילות שלנו בישראל לפני כשנה וחצי ולשמחתינו החברה עברה את רף הציפיות והתחזיות שלנו לשנה הקרובה. כחלק ממנוע הצמיחה, החלטנו על הגדלת הקיבולת בקו לישראל ב- 50% והפעלת הקו במטוסי הדרימליינר, המצביע על התמיכה והאמון בקהל הישראלי".

עלייה של 47% בנוסעים מישראל מתחילת השנה

עוד אמרה טרבסי כי מתחילת 2017 נרשמה עלייה של כ-47% במספר הנוסעים מישראל לעומת התקופה המקבילה אשתקד עם אייר אירופה – נתון יוצא דופן. "אנו מציעים לנוסעים מישראל – מלבד טיסות למדריד ורחבי ספרד – גם טיסות קשר נוחות לרחבי דרום ומרכז אמריקה וארה"ב. החלטנו להפעיל בקו לישראל את מטוסי הדרמליינר בעקבות הביקוש מצד הקהל הישראלי"

מחיר כרטיס טיסה מישראל בחודשי הקיץ לספרד והאיים: למדריד החל מ-341 דולר, כולל מיסים, לאיביזה החל מ-444 דולר, כולל מיסים, לסאו פאולו שבברזיל החל מ–709 דולר, כולל מיסים, לבוגוטה שבקולומביה החל מ– 722 דולר ולעוד יעדים רבים.

ניתן לקבל את כרטיס העלייה למטוס לטיסת ההמשך כבר בנתב"ג, וטיסות ההמשך ממדריד לאמריקה הלטינית ייצאו מאותו טרמינל, כך שלא יהיה צורך לבצע צ'ק אין נוסף בנמל במדריד.

אייר אירופה, המיוצגת בישראל על ידי חברת טל תעופה, שמה דגש מיוחד על השירות לנוסעים ומציעה שירות מלא הכולל: כבודה, ארוחות עם תפריט עשיר המבוסס על מרכיבים אורגניים ובריאותיים, תפריט מיוחד לילדים, שירות WiFi, עיתונים ומגזינים, אפשרות הזמנת מושבים מראש ושרות צ'ק אין מוקדם. לאחרונה החלה חברת התעופה להפעיל שרות סטרימינג בחינם בטיסות הטרנס-אטלנטיות.

הכתבה באדיבות אתר MoniTour

>> תשתחררו: 5 מקומות מומלצים לנודיסטים