לא מעט חברות תעופה בין-לאומיות, לרבות חברות לואו קוסט, עדיין לא חזרו לטוס לארץ, מה שמצמצם מאוד את היצע הטיסות ומעביר את עיקר הנטל לחברות הישראליות. בעקבות כך, כל החברות הישראליות הודיעו לאחרונה על חכירת מטוסים, על מנת לעמוד בביקוש.

בתוך כך, באל על חכרו שני מטוסי בואינג מדגם 737-800 של חברת KLASJET הליטאית, שייצטרפו למערך הטיסות של סאן דור, חברת הבת. החכירה תגדיל את היצע המושבים של סאן דור בכ-15,000 מושבים בחודש, מה שעל פי החברה יאפשר להציע את היעדים במחירים נוחים ואטרקטיביים יותר לעונה.

בעקבות כך, מודיעה החברה כי תתגבר את לוח טיסותיה לכלל יעדי הקיץ בחודש מאי, מה שייתן מענה לביקושים הגבוהים בקרב הישראלים. כך למשל, ללרנקה שבקפריסין יופעלו עד 15 טיסות שבועיות החל מ-159 דולרים, לפאפוס שבקפריסין יופעלו עד 6 טיסות שבועיות החל מ-159 דולרים, לסלוניקי שביוון יופעלו עד 6 טיסות שבועיות החל מ-229 דולרים, לבטומי שבגיאורגיה יופעלו עד 5 טיסות שבועיות החל מ-238 דולרים, לטביליסי שבגיאורגיה יופעלו עד 11 טיסות שבועיות החל מ-238 דולרים ועוד.

"אנו מרחיבים את היצע הטיסות לחודש מאי עם תוספת של כ-15,000 מושבים במטרה לתת מענה לביקושים הגבוהים", אמר גל גרשון, מנכ"ל סאן דור. "הרחבת היצע המושבים מאפשרת לנו להציע מחירים אטרקטיביים ללקוחות, תוך בחינת אפשרויות ליעדים נוספים בהתאם לביקוש. נמשיך לפעול על מנת להיענות ככל הניתן לצרכי הלקוחות ולאפשר לישראלים לנצל את תקופת הקיץ לחופשות התאווררות ביעדי הנופש הקרובים, אותם אנו מציעים כעת במחירים נוחים".