לא רק קרוזים ענקיים: אתמול (א') הגיע לנמל חיפה יאכטת המפרש הענקית "Club Med 2" מסדרת Exclusive collection, השייכת לקלאב מד העולמית. מדובר ביאכטת המפרש הגדולה בעולם, בעלת 5 תרנים, עם מבנה מיוחד המאפשר לה עגינה ביעדים שספינות אחרות מנועות מלעגון בהם.

האנייה הגיעה לראשונה לעגון בישראל, כחלק מהמסלול שלה שעובר ביעדים כמו איסטנבול, לימסול, סנטוריני, אתונה, פורט סעיד, אלכסנדריה וגם אשדוד וחיפה. כעת נבחנת האפשרות להוסיף את ישראל לאחד ממסלולי השיט שלה, כך שנוסעים מהארץ יוכלו להצטרף. 

על פי קלאב מד, היאכטה משלבת בין מסורת השייט המוכרת לחוויית יוקרה ועיצוב מודרני, כל זאת על מנת ליצור חווית נופש ייחודית, תוך שמירה על פנאי ושירות מעולה המותאם לערכי המותג.

קלאב מד 2 (צילום: באדיבות קלאב מד)
צילום: באדיבות קלאב מד
קלאב מד 2 (צילום: באדיבות קלאב מד)
צילום: באדיבות קלאב מד

קלאב מד 2 (צילום: באדיבות קלאב מד)
צילום: באדיבות קלאב מד

Club Med 2 מציעה לנוסעים אירוח הכל כלול במספר יעדים בעולם וליהנות מתרבויות ומחוויות חדשות כל יום מחדש. היאכטה מתפארת בחמישה תרנים גדולים, דק בשטח של 2700 מ"ר, 184 חדרים ו-320 נוסעים. כמו כן, יש ספא של המותג הצרפתי Sothys, מגוון ענפי ספורט ימי כמו סקי מים, וויקבורד וגלישת רוח.

ההפלגות יוצאות במגוון אופציות לבחירה: החל מהפלגות קצרות לסופ"ש, הפלגות לחמישה ימים ועד להפלגות ארוכות של כ-22 ימים. בין חודשי החורף הספינה מפליגה באזורים הקאריביים ובחודשי הקיץ סביב הים התיכון.

קלאב מד 2 (צילום: גיאודרונס)
צילום: גיאודרונס

שיט משפחתי ל-7 לילות מתחיל ב-3,550 אירו למבוגר.