אחרי כחצי שנה שבה חברת אל על היתה מושבתת (מלבד טיסות בודדות ומיוחדות) בחברה הודיעו שהחל מה-21.9, החברה תחדש את פעילות טיסות המטען במטוסי החברה לשנגחאי, בומביי והונג קונג ותפעיל בנוסף טיסות שכר על פי הצורך.

נעון לעכשיו, החל מה-1.10, אל על תפעיל טיסות נוסעים סדירות לאתונה ובנוסף, חברת סאן דור מבית אל על, תציע טיסות שכר למספר יעדים ביוון וקרואטיה, באמצעות סיטונאי תיירות נבחרים בישראל. בהמשך, החל מה-12.10, החברה תחדש את פעילותה ליעדי הדגל שלה - ניו יורק, לונדון ופריז והטיסות ליעדים אלו יבוצעו במטוסי הדרימליינר של החברה, בהן יוצעו 3 מחלקות שירות: תיירים, פרימיום ועסקים. 

באל על נמסר שהיא פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות. הכניסה לישראל אפשרית לבעלי דרכונים ישראלים בלבד, בהתאם להנחיות הממשלה.


אתמול, גם חברת ארקיע הודיעה שבתום חודשים ארוכים של מו"מ שניהל בין ועד עובדי ארקיע לההנהלה, נחתם הסכם שישיב את החברה לפעילות. "ערב השנה החדשה, ההסתדרות הצליחה להוביל בשורה משמעותית לעובדי ארקיע ולענף התעופה בישראל", אמר יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד. "העובדים המסורים ניהלו מאבק ארוך ועיקש על עתידם וגילו אחריות וערבות הדדית".

ארקיע תחזור לפעילות באופן הדרגתי.