הצצה ראשונה: אחד ממיזמי התיירות הגדולים שצפויים להיפתח בארץ ב-2020 נחשף היום. מדובר במתחם תיירות בילוי ופנאי בים המלח, שיבנה סביב ובמרחב קניון ים המלח - Dead Sea Mall - הקניון הראשון בישראל מחוץ לאילת ללא מע"מ שהושק בתחילת 2019. מי שתוביל את הפרויקט הינה חברת ברקליס המתמחה במיזמים תיירותיים.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

המתחם צפוי להשתרע על פני שטח של כשש עשרה דונמים מתוכם כשמונה דונם בנויים ויושקעו בהקמתו עוד כ- 150 מליון שקלים, בנוסף להקמת הקניון בהשקעה של כ- 300 מיליון שקלים.

תיירות ים המלח
יתפרש על פני 16 דונמים | צילום: באדיבות ברקליס

מתחם הנופש החדש צפוי לכלול את מלון הקפסולות הגדול במזרח התיכון הכולל 500 קפסולות שינה בגודל של 4.2 מ' רבוע לזוג, במחיר של 150 שקלים ליחיד ו-150 לזוג. המלון מצטרף לטרנד הולך וגובר שהחל ביפן וכבר עשה את דרכו לכל העולם.

במקום יפתחו גם ספא יוקרתי שישרת את כל מבקרי מתחם הנופש וישתרע על שתי קומות; מתחם קולינרי 8 חנויות מזון; חוף ים הכולל בריכות, דק, ציליות ומיטות שיזוף; מרכז מבקרים ומידע לתיירים וכן מרכז אירועים  שישמש למופעי בידור ולאירועי תרבות.

תיירות ים המלח
מלון הקפסולות יכיל 500 חדרים | צילום: באדיבות ברקליס
תיירות ים המלח
לילה יעלה בין 100-150 שקלים | צילום: באדיבות ברקליס
תיירות ים המלח
מתחם הספא | צילום: באדיבות ברקליס
תיירות ים המלח
צילום: באדיבות ברקליס
תיירות ים המלח
מתחם האוכל | צילום: באדיבות ברקליס

"מיזם התיירות הבילוי והפנאי החדש של ים המלח יעניק חווית בילוי משולבת לתיירי החוץ והפנים בים המלח, אשר יוכלו לקבל לראשונה מקום לבילוי ולקניות ראוי וברמה הגבוהה ביותר", אומר עו"ד חגי אדורם, נציג חברת ברקליס יזמית מתחם התיירות החדש._OBJ