אזרח אמריקאי שנפש לאחרונה במלון באי קו צ'אנג בתאילנד עומד בפני שנתיים מאסר בפועל לאחר שכתב ביקורת לא טובה על המלון בו התארח ביולי האחרון.

ווססלי בארנס, שגר ועובד בתאילנד, יצא לפני כחודשיים לחופשה במדינה, שאמנם סגורה לתיירים מחו"ל, אך מאפשרת תיירות פנים כדי לעזור למלונות השונים להחזיק קצת את הראש מעל למים.

על פי בארנס, החופשה שלו באתר הנופש Sea View Resort היתה מתחת לכל ביקרות והוא דאג לכתוב את זה באתר טריפאדוויזר תוך שהוא מעניק למקום כוכב אחד בדירוג. "הצוות במלון לא ידידותי ומנהל המסעדה של המתחם הוא אדם נוראי", כתב בארנס בביקורת.

עוד הוא כתב: "אף אחד מהצוות לא מחייך' כולם מתנהגים כאילו הם לא רוצים שיהיו שם אורחים. מנהל המסעדה במקום היה הכי גס רוח ומאוד לא מנומס כלפי האורחים". את הביקורת בארנס דאג גם לפרסם באתרי דירוג מלונות נוספים.

View this post on Instagram

A post shared by CLAUDI (@glorias_reisen) on

View this post on Instagram

A post shared by Ania travelstory.pl (@travelstory.pl) on

בעקבות הביקורת הקשה, מנהלי המלון הגישו תביעת דיבה נגד בארנס, אשר בתאילנד מתייחסים אליה בחומרה והעונש המקסימלי יכול להגיע עד שנתיים בכלא. על פי טום סטורופ, מנהל החדרים במלון, בארנס התנהג בגסות כלפי העובדים וסירב לשלם מס אלכוהול שהובא מחוץ למלון כפי שנהוג בתאילנד. 

"בחרנו להגיש תלונה נגד האורח על מנת להוות גורם מרתיע, כיוון שהבנו שהאורח עשוי להמשיך לפרסם ביקורות שליליות שבוע אחר שבוע בעתיד הנראה לעין", נמסר מהמלון.

נכון לעכשיו בארנס, שנעצר על ידי המשטרה, שוחרר למעצר בית, ומשפשט בעניינו צפוי להיפתח בקרוב. מצבו של בארנס לא מעודד, זאת בגלל שבאחת הביקורת שלו כתב ש"המלון מאפשר עבדות בת ימינו", דבר שיכול להעיד על חוסר העינייניות שבביקורות שלו.