אין תמונה
רמז: אולי אתם צריכים להפסיק להגיש אלכוהול בטיסות?
לא כל זוג שמתחתן בהכרח יצליח לעבור את ירח הדבש בשלום. אבל במקרה של הנשואים הטריים, שטסו מאטלנטה לקוסטה ריקה ביום ראשון בלילה, הפרפרים בבטן מהחתונה כנראה נעלמו יחד עם תחושת האהבה של השניים זה לזו. החתן, שהשתכר במטוס פרץ במריבה עם אשתו הטרייה במהלך הטיסה והוביל לנחיתת חירום של מטוס דלתא איירליינס באיי קיימן ביום ראשון בלילה.

לינדסי מקדאף, דוברת חברת דלתא, אישרה ביום שני ש"לקוח מפריע" גרם לצוות טיסה 901 לשנות כיוון ולנחות באיי קיימן. "הטיסה נחתה בלי בעיות והלקוח פגש במקום את הרשויות המקומיות", היא אמרה ל- Business Insider. אחרי שנחת באיי קיימן, התושב האמריקני נלקח על ידי כוחות המשטרה והוחזק במעצר על שכרות והתנהגות פרועה, זאת על פי המפקח הראשי באי, ריימונד כריסטיאן. הכלה, לעומת זאת, לא ויתרה על החופשה והמשיכה עם הטיסה לסן חוזה, קוסטה ריקה, כך על פי דיווח Business Insider. שמות הנשואים הטריים לא פורסם.

>> עוד בערוץ החופש:

מהר לפני שייגמר: הצימרים והמלונות לפסח
תייר: "אני אוהב-שונא את הבלגן של ישראל"

המדריך: איפה ישנים, מטיילים ואוכלים בברצלונה?

זו הפעם השנייה בשבועות האחרונים שמטוס מחברת דלתא ביצע נחיתת חירום בגלל התנהגות שיכורה של נוסע. ב-7 בפברואר טיסת דלתא מבולטימור למיניאפוליס נאלצה לבצע נחיתת חירום אחרי שאישה שיכורה הטרידה מינית נוסע במטוס. אולי חברת התעופה תבין את הרמז מהמקרים האחרונים ולא תגיש יותר אלכוהול בטיסות שלהם?

>> תיירות פלסטית: הטיול שישנה לכן את הצורה