דרמה באוויר: טיסה של חברת דלתא איירליינס מלוס אנג'לס לאטלנטה נאלצה לבצע נחיתת חירום באמצע הדרך, לאחר שדייל שישב במחלקה הראשונה, ולא היה בתפקיד, ניסה לפתוח את דלת המטוס בזמן שהיו באוויר.

המקרה החמור התרחש בלילה שבין שישי לשבת. עדי ראייה שהיו במקום טענו שהתנהגות הדייל היתה מוזרה מתחילת הטיסה. כך למשל, נוסעים תיארו שהוא חבש קסדה לבנה על מנת שתעזור לו במקרה שהמטוס מתרסק. בנוסף, במהלך הטיסה הוא העביר לאחד מאנשי הצוות שהיו בתפקיד, פתק עליו היה כתוב שהאיש שיושב לידו הוא מחבל.

אירוע השיא היה כאמור כאשר הוא ניסה לפתוח את דלת המטוס, זאת לאחר שהצליח להשתלט על מערכת הכריזה והודיע לנוסעים לשים את מסכות החמצן ולקחת את חליפות ההצלה. 

לאחר הניסיון לפתוח את הדלת, מספר אנשים השתלטו על אותו הנוסע, לאחר שקפטן המטוס קרא לכל מי שיש לו כוח להגיע לסייע, והוא נאזק בידיו וברגליו. לאחר נחיתת החירום הוא נלקח למעצר, ולאחר שהמטוס עבר סריקה חבלנית באמצעות כלבים, הוא קיבל אישור להמריא מחדש אל יעדו. 

יחד עם זאת, חשוב לציין שכאשר המטוס באוויר אין באמת אפשרות לפתוח את דלת הנוסעים בגלל הלחץ האדיר המופעל בגובה רב. למרות זאת, ניסיון של פתיחת דלת, על אף שאינו אפשרי, מסמן את הנוסע כאדם המנסה לחבל ולפגוע בנוסעים האחרים ולכן וההתייחסות לאירוע כזה היא כאילו הדבר אפשרי.