כיס אוויר במהלך טיסה הוא דבר מאוד נפוץ. בכל טיסה סביר שהמטוס יתקל בלפחות אחד כזה שיגרום לו לרעוד ולהטלטל, ולנו הנוסעים לכמה רגעים של חוסר נעימות ופחד. לעיתים רחוקות, כיס האוויר כל כך מטלטל את המטוס שהוא יכול גם לגרום לנזק

בטיסה של חברת תוניסיה אייר (Tunisair) ביום חמישי האחרון, משדה התעופה הבינלאומי של תוניס לכיוון שדה התעופה אורלי שבפריז, נקלע מטוס האיירובוס A320 של החברה ועליו כ-150 נוסעים למערבולת קשה, שגרמה לבלאגן גדול. אמנם במזל אף אחד מהנוסעים לא נפגע בגופו, אבל זה לא מה שאפשר להגיד על מגשי ארוחת הערב שהוגשו רק כמה דקות לפני.


בתזמון שנראה כאילו נלקח מתוך סיטקום, זמן קצר לאחר שצוות המטוס סיים לחלק את ארוחת הערב לנוסעים, המטוס נכנס כאמור למערבולת קשה שגרמה לכל מגשי האוכל של הנוסעים לעוף לכל עבר. כשיצאו הנוסעים מכלל סכנה ויכלו לחזור ולנשום לרווחה הם גילו את גודל הכאוס - כל האוכל היה זרוק במעברים, על הכיסאות ומתחת לרגליים. משקאות נשפכו בכל מקום וסכו"ם ולחמים היו פזורים בכל חלקי המטוס. 

אחד הנוסעים בטיסה מיד צילם את המתרחש והעלה את התמונות שמראות את הנזק שיצר כיס האוויר הלא מאוד ידידותי, לטוויטר. למזלם של הנוסעים הטיסה מתוניס לפריז היא קצרה יחסית ולוקחת כשעתיים וחצי, כך שהם לא נאלצו לשבת בזוהמה זמן רב. לעומת זאת, לצוות האוויר, פחות בר המזל, ציפתה עבודה לא קלה מיד עם הנחיתה. העיקר כמובן, שלכל הנוסעים שלום. 

מחברת תוניסיה אייר לא נמסרה תגובה.

A post shared by Beirut Plane Spotters (@beirut_plane_spotters) on

(מקור)

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש