אחרי שבשנה האחרונה היינו מוגבלים לא מעט זמן לטווח תנועה של 100 מטרים, וכל אחד מאיתנו גילה לעומק את כל מה שמסתתר ברחוב שלו, לאחרונה פורסם במגזין טיים אאוט העולמי רשימה המציגה את "הרחובות הכי המגניבים בעולם". כעת, כשהשמים מתחילים להיפתח, הגיע הזמן שנגלה גם רחובות במדינות שונות. 

בכל רחוב נבדקו המסעדות, האטרקציות, תרבות, חיי לילה וכמובן הניראות שלו. בנוסף, על ידי שאלונים שחולקו למקומיים ברחובות המובילים, ניסו במגזין לקבל תחושה לגבי מידת הקהילתיות של כל רחוב, דבר שהוסיף נקודות וקבע את סדר הדירוג הסופי. 

בראש הרשימה התמקם רחוב סמית' (Smith Street) במלבורן, אוסטרליה, הידוע בחנויות בוטיק עצמאיות, ברים של הקהילה, אזורי מוזיקה רבים, וסצנת מסעדות נהדרת. אמנם אוסטרליה עדיין סגורה בפני העולם (מלבד תושבי ניו זילנד), אך הרחוב הזה הצליח בשנה האחרונה להתעלות מעל כולם והמקומיים שהגיעו אליו ידעו להעריך זאת.

View this post on Instagram

A post shared by Dan Hoang (@danhthemanadventure)

View this post on Instagram

A post shared by Che Eyewear (@cheeyewear)

View this post on Instagram

A post shared by grayjohnson (@grayjohnsoncommercial)

בחמישיה הפותחת ניתן למצוא גם את רחוב סאן חואן (Passeig de Sant Joan) בברצלונה, סאות' בנק (South Bank) בלונדון, סאן איסידרו (San Isidro) בהוואנה ושדרות סאנסט (Sunset Boulevard) בלוס אנג'לס. בעשירייה הראשונה ניתן למצוא רחובות ברוטרדם, סאו פאולו, סינגפור, ליסבון ובואנוס איירס. 

הנציג הישראלי שממוקם הכי גבוה בדירוג הוא רחוב לוינסקי בתל אביב, שהתמקם במקום ה-15 והמכובד, לפני רחובות בערים כמו מדריד, סידני, דובאי, פריז, ברלין, קופנהגן ועוד. זה מה שנכתב על רחוב לוינסקי בנימוקי הבחירה: "רחוב לוינסקי ידוע יותר כ'שוק לוינסקי' בו יש את תוצרת המזון הכי טרייה של האזור. חנויות עם התמחויות שונות החלו לצוץ בו כבר בשנות ה-30 של המאה ה-20 ועם הזמן הוא התפתח והישתדרג. בלילה יש כאן ברים מסוגננים ופיצריות פרימיום. בימי שישי אפשר למצוא כאן מסיבות רחוב ספונטניות".

תל אביב (צילום: אריאלה אפללו)
שוק לוינסקי | צילום: אריאלה אפללו