כשאמה של קרול אמריך מפואבלו, קולורדו, גססה בבית החולים במינסוטה, במרחק של אלפי קילומטרים, היא רצתה להגיע אליה כמה שיותר מהר כדי שתספיק להיפרד ממנה.

היא כמעט הצליחה לעשות זאת, בעזרת בעלת הבית שלה, שקנתה לה כרטיס טיסה ביונייטד איירליינס. אבל דקות לפני ההמראה, כשהיא כבר חגורה במושב שלה במטוס, הורו לה הדיילים לרדת מהטיסה בטענה כי ההזמנה שלה בוטלה. Traveler Help Desk, סוכנות הנסיעות המקוונת שבה נרכש הכרטיס, ביטלה אותו משום שבעלת הבית - שקנתה עבור אמריך את הכרטיס משום שלא יכולה היתה להרשות זאת לעצמה - עשתה שינוי בכרטיס ישירות מול יונייטד ולא דרך האתר.

אמריך נאלצה לנהוג כל הלילה, מבלי לעצור אפילו כדי ללכת לשירותים. היא התקשרה מהדרך לאחותה בבית החולים, שהחזיקה טלפון ליד אוזנה של האם, והתחננה בפניה להחזיק מעמד עד שתגיע. אך באמצע הדרך צלצל שוב הטלפון. האחות בישרה לה שאמן מתה. "בכיתי כל הדרך", סיפרה אמריך ל"ניו יורק טיימס", יומיים לאחר מותה של האם. "אני ערה כבר יומיים. לא אכלתי כלום יומיים".

קרולין גלנט, מנהלת שירות לקוחות ב-Traveler Help Desk, אישרה כי החברה אכן ביטלה את הכרטיס אחרי שראתה שנעשה שינוי בהזמנה. היא אמרה כי הכוונה היתה להגן על אמריך נגד הונאה פוטנציאלית וכי נציג ניסה כמה פעמים ליצור עמה קשר. אמריך ובעלת הבית שלה, אינס פרלס, אמרו כי לא שמעו דבר מהאתר לפני שהורדה מהמטוס.

כשפרלס קנתה את הכרטיס עבור אמריך, היא ידעה שאמה במצב קשה, אך לא בסכנת חיים, ולכן קנתה כרטיס ליום למחרת. אך כמה שעות לאחר מכן, כששמעה שאמה לא צפויה לשרוד את הלילה, היא ביקשה להקדים את הטיסה. פרלס עשתה זאת עבורה, והיא הועברה לטיסה מוקדמת יותר של יונייטד. כשהגיעה לשדה התעופה, היא עברה בלי בעיה את הצ'ק אין והבידוק, ועלתה למטוס. אך אז ניגשה אליה דיילת הקרקע ואמרה לה כי הכרטיס בוטל וכי עליה לרדת. כשהסבירה כי אמה גוססת, אמרה לה הדיילת כי הכסף על הכרטיס הוחזר לה וכי "אף אחד לא טס חינם". לאחר שירדה מהמטוס, היא התקשרה לפרלס שהציעה לקנות עבורה כרטיס אחר, אך לדבריה דיילי הקרקע לא אפשרו לה לחזור למטוס, ולא סיפקו לכך שום הסבר. מיונייטד נמסר כי המטוס כבר עזב את שער היציאה בשלב הזה.

בזמן שאמריך כבר נהגה, המשיכה פרלס לנסות ולברר מה היתה הבעיה. למחרת, התקשרה אליה נציגה מיונייטד שביקשה לברר את כתובתה של אמריך כדי לשלוח פרחים. "במה יעזרו עכשיו פרחים?" השיבה פרלס. "מנעתם ממנה לראות בפעם האחרונה את אמה בחיים".

הכתבה פורסמה במקור ב-TheMarker

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך:

כמה הציבור יפסיד מעסקת כיכר אתרים?

עדויות מתוך ארוחת ערב לגברים עשירים בלבד

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש