חברת הלואו קוסט האיסלנדית, שלאחרונה נטען שנכנסה לקשיים כלכליים קשים ולה קווים גם מתל אביב, יצאה לאחרונה במבצע מפתיע ומקורי לכבוד הוולנטיינ'ס דיי. נתחיל מהסוף: הפרס הוא כרטיס טיסה הלוך וחזור לאיסלנד בחינם ב-14 לפברואר (התאריך של הוולנטיינ'ס דיי אם לא קישרתם). 

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

ומה צריך לעשות כדי לזכות? השם שלכם צריך פשוט צריך להיות וולנטיין או משהו דומה. גם ולנטינה, ולנטינו או וולנטין נחשבים. אגב, המבצע לא תקף על שמות אמצעיים או שמות משפחה.

רייקיאוויק
מתאים לכם לעשות וולנטיין באיסלנד? רייקיאוויק | צילום: Philip Ho, shutterstock

אם במקרה את או אתה עונים על הקריריון הזה, רגע לפני שאתם רצים להודות להורים שלכם על השם שקיבלתם, חשוב שתדעו שאתם צריכים לטוס עם מישהו נוסף כדי ליהנות מהמתנה. בחברת התעופה מבהירים שכדי לקבל כרטיס בחינם צריך להזמין לפחות כרטיס אחד נוסף בתשלום מלא.

כמו כן, אתם צריכים לעשות את ההזמנה שלכם ישירות דרך אתר החברה בין התאריכים ה-24 לינואר עד ה-14 בפברואר לתאריך של יום האהבה ושהתשלום גם יהיה בין התאריכים הללו. זה אומר שהטיסה המדוברת לא תוכל להיות מהארץ היות והחברה תחזור לטוס לתל אביב רק בקיץ. ובכל זאת, תוכלו לנצל את ההטבה מכל שדה תעופה אחר בעולם שהחברה טסה דרכו לאיסלנד, למשל ניו יורק. דבר אחרון, אתם צריכים לצלם את עצמכם ולשלוח למייל ייעודי.

אם אתם לגמרי לא עומדים בדרישות או שכל התהליך הזה מסובך לכם מדי, ניתן לקבל 30 אחוז הנחה אם תזמינו דרך האתר טיסה עד ה-31 במאי ותכניסו את הקוד "WOWVALENTINE".