ישיבה ליד תינוק או פעוט בטיסה באמת יכולה להיות חוויה לא נעימה כשאתה סגור בתוך צינור בגובה 10 ק"מ באוויר. ואלרי גונזלס, נוסעת של חברת ג'ט בלו (JetBlue) ללאס וגאס, שממש לא אהבה את העובדה שקיבלה מושב בצמוד לילד בן 3 החליטה שהיא לא תתן לזה לקרות והחלה להשתולל על המטוס במטרה שיעבירו אותה מקום. בסוף היא הצליחה לקבל מקום חדש - מחוץ לטיסה.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

המקרה החמור גרם לעיכוב של לא פחות משעתיים בהמראה לאחר שגונזלס לא הפסיקה להשתולל בעקבות המקום שקיבלה. נוסע אחר שישב בשורה לידה הצליח לצלם חלק מהרגעים, בהם ניתן לראות את הנוסעת מקללת וצועקת תוך כדי שהיא טוענת ש"אני לא ארד מהמטוס. לא עשיתי שום דבר". מהסרטון ניתן לראות גם שגונזלס ככל הנראה שיכורה לחלוטין. 


למרות שבסרטון טוענת גונזלס שהעיפו אותה מהמטוס רק בגלל שקראה למישהי זקנה, בדיווח המשטרתי התברר שהסיבות שגרמו לסילוקה מהמטוס היו חמורות בהרבה. על פי הדו"ח ברגע שגונזלס הבינה שהיא יושבת ליד הפעוט היא החלה להשתולל ולקלל את אמא שלו ואף ירקה על הנוסעים. "אני לא אשב ליד ילד בן 3. אני שותה כל היום", היא צעקה במטוס.

לדברי כלי תקשורת מקומיים, גם לאחר שהורדה מהטיסה, גונזלס עוד ניסתה לעלות בכוח בחזרה ודחפה את המאבטחים וירקה על חלק מהעובדים שהיו על הקרקע. בסופו של דבר המטוס המריא בלעדיה וגונזלס נלקחה לחקירה.