סטוויקה איקה (Satwika Ika), תושבת אינדונזיה, הזמינה כרטיס טיסה פנימי בחברת הלואו קוסט ליאון (lion) במטרה להגיע לעיר הבירה ג'קרטה. כמו בכל טיסת לואו קוסט היא שילמה מחיר נמוך, תוך ידיעה שהיא לא יכולה לעלות איתה מזוודה או לבחור את המקום בו היא תשב במטוס. מה שהיא לא ידעה זה שבמטוס, אין בכלל את המושב שהוקצה לה, עליו היא קיבלה אישור במייל והוא זה שהודפס על הכרטיס שלה.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

המקום שהוקצה לאיקה היה מושב F (ליד החלון) בשורה 35. לאורך כל הזמן בשדה התעופה, אחרי שעברה שתי ביקורות כרטיסים על הקרקע ועוד אחת במטוס, אף אחד לא שם לב לבעיה הזו. רק כאשר עמדה מול שורה 34 הבינה איקה שהמושב שלה במטוס כלל לא קיים. היא כמובן דאגה לצלם ולעלות לפייסבוק.

אין תמונה
גם בשבילה
אין תמונה
גם בשבילה

בפוסט ציינה איקה שבנוסף לטעות שהייתה באשמת חברת התעופה, הדיילים שהיו אמורים לעזור לה, היו גסים והיה נראה שהם כועסים אליה, כאילו היא זאת שיצרה את הבעיה. איקה טענה שהוסבר לה שהטעות נגרמה בגלל שהמטוס המקורי הוחלף בדגם קטן יותר, אך אף אחד מהצוות לא עשה אחד ועוד אחד. לבסוף, רק אחרי שכולם עלו ותפסו את המקומות הקיימים שלהם, הצוות התפנה למצוא לאיקה מקום חלופי. 

לאחר פרסום הפוסט, חברת התעופה פרסמה התנצלות פומבית וציינה את העובדה שהמטוס הוחלף ברגע האחרון. יחד עם זאת, החברה בחרה שלא להגיב על התנהגות הדיילים במקרה. איקה מצידה טוענת שקיבלה את ההתנצלות אך שחבל שלא לא הוזכר דבר בנוגע ליחס הרע שקיבלה.