חדר במלון JADE בניו יורק (צילום: אתר מלון JADE)
תתפלאו, לא רק מוטלים זולים | צילום: אתר מלון JADE
אם בגידה תמיד הצטיירה בעיניכם כבריחה של שעה אל מוטל מקומי, כדאי שתחשבו שנית. מסבתר שדווקא מרבית מהנואפים (בעולם, תירגעו, לא בישראל) דווקא בוחרים לעשות זאת בשיא הפינוק - באחת מסניפי רשתות המלונות היוקרתית שקרובה לביתם.

על פי אתר ההיכרויות "אשלי מדיסון" AshleyMadison.com, המיועד לאנשים שכבר נמצאים במערכות יחסים, הגולשים המשוטטים בו לא מפחדים להשקיע קצת כסף על הבחור או הבחורה איתם הם בוגדים בבני/בנות זוגם. האתר הגיע לכמעט 21,000 מחבריו כדי לגלות אילו רשתות מלונות הכי פופולריות בקרב מי שמחפש רומן מהצד. לפי נתוני האתר, רשתות הייאט והילטון תופסות את המקום הראשון ברשימה , תוצאה שעל הדרך מצביעה גם על כמו הכסף שהנואפים המדופלמים מוכנים לבזבז על ההתנהגות הלא מוסרית שלהם.

אבל זה לא אומר שרק בעלי חשבון בנק מנופח בוגדים. בבדיקה שנערכה, עולה כי גם רשתות מלון זולות יחסית, כמו Comfort Inn והולידיי אין משלימים את החמישייה פותחת .ואם תהיתם במקרה איזה לילה הוא הפופולרי ביותר בקרב אותם גולשים, כדאי שתדעו כי מדובר בליל חמישי.

מינוי באתר אתר אשלי מדיסון, בניהולו של האמריקאי נואל בידרמן, עולה 49 דולר. על פי נתונים שפרסם האתר יש לו כ-20 מיליון מנויים ברחבי העולם - כ-12 מיליון מתוכם בארה"ב והשאר ב-28 מדינות נוספות (ישראל לא ברשימה). המינויים יכולים ליצור קשר עם 20 מינויים אחרים ולשלוח להם מסרים או מתנות וירטואליות כמו שמפניה ופרחים, ובכדי להשאיר את הרומן כמה שיותר סודי, התקשורת כולה נעשית בתוך האתר.

הנה הרשימה המלאה -

1. היאט
2. הילטון
3. שרתון
4. קומפורט אין
5. הולידיי אין
6. רדיסון
7. קורט-יארד מאריוט
8. ווסטין
9. ארבע עונות
10. בסט ווסטרן

>> הפי ניו ייר: הדילים הכי שווים לסילבסטר