מהרגע שנכנסו ה"שמים הפתוחים" לחיינו התחרות בין חברות הלואו קוסט לא עוצרת והמחירים לשלל יעדים ממשיכים לצנוח. כך למשל, חברת הלואו קוסט ריינאייר הודיעה על פתיחה של קווים ישירים לבוקרשט, סופיה, אתונה וסלוניקי וגם חברת איזיג'ט החלה לטוס לערים כמו נאנט שבמערב צרפת, ולבורדו הציורית. מה שמשותף לכל היעדים החדשים הללו? המחירים הנמוכים של הכרטיסים כמובן.

מחפשים לאן לטוס? הכנסו למדריך היעדים של mako חופש

בטרווליסט, אתר השוואת מחירים בתיירות, בדקו לאיזה יעדים ניתן להזמין היום כרטיסי טיסה במחירים של עד 27 יורו. חלק מהטיסות הן ליעדים שלא חשבתם עליהם, ובחלק מהמקרים הטיסה היא לעוד זמן רב מעכשיו, אבל כשמדובר במחירים הנמוכים הללו, כל האמצעים כשרים .בואו נתחיל:

בחודש אפריל תוכלו למצוא טיסות של חברת ריינאייר לאיים השכנים במחירי ריצפה. כך, טיסה לפאפוס, קפריסין, בין ה-27-30.4, תעלה החל מ-15 יורו לכיוון ולסלוניקי, יוון, מה-29 לאפריל ובתאריכים נבחרים, תשלמו החל מ -18 יורו לכיוון. לאתונה, עיר הבירה היוונית, תשלמו כבר 25 יורו לכיוון, החל מחודש מאי, בתאריכים נבחרים.

פאפוס, קפריסין (צילום: Leonid Andronov, shutterstock)
היעד הכי זול תמיד. פאפוס, קפריסין | צילום: Leonid Andronov, shutterstock

עדיין בריינאייר, במהלך אפריל תוכלו למצוא טיסות לפוזנן, פולין, מה-14 למאי, החל מ-20 יורו לכיוון, ולקרקוב החל מ-23 יורו לכיוון. במהלך חודש מאי תמצאו טיסות לבוקרשט שברומניה החל מ-25 יורו לכיוון ולעיר הבירה של בולגריה - סופיה, תמצאו טיסה ב-23 יורו לכיוון בחודש יוני.

באיזיג'ט, חברת הלואו קוסטית הבריטית, ניתן למצוא גם לא מעט טיסות זולות, אך לעוד הרבה זמן. כך, כרטיסי טיסה למילאנו בדצמבר 2019 יעלו החל מ-20 יורו לכיוון. לנאפולי, איטליה, תוכלו למצוא כרטיס טיסה החל מ-20 יורו בחודש ינואר 2020, החזרה תתחיל בכ-36 יורו.

טיסות ליעדים החדשים של איזיג'ט – נאנט ובורדו, צרפת, תמצאו במחיר של החל מ-27 יורו לטיסת הלוך בדצמבר 2019.

ישנם עוד יעדים רבים שניתן להגיע אליהם עם חברות הלואו קוסט (כולל וויז אייר) במחירים נמוכים, אך המכירה אליהן לא נפתחה עדיין. מומלץ להתעדכן באתרי האינטרנט וקבוצות הטיסה השונות בפייסבוק על תחיל מועד המכירה, על מנת "לתפוס" עוד טיסות במחירים מצחיקים.

"עושר של טיסות ישירות וכן טיסות לואו קוסט ליעדים מגוונים שנפתחים מישראל לאחרונה, מעידים על ביקושים וכפועל יוצא מכך גם על היצע", אומרת תמר גרזון מנכ"לית טרווליסט, "מה שמוביל לשתי תוצאות משמחות: הראשונה היא מחירים אטרקטיביים יותר ותחרות, והשניה היא עושר של יעדים חדשים ומעניינים לתייר הישראלי".