אתר נופש (צילום: SXC)
היעדים הפופולריים לא בתפוסה מלאה | צילום: SXC

התקופה שבין תחילת שנת הלימודים לבין החגים, שהשנה מגיעים די מוקדם, היא הזדמנות מצוינת למצוא דילים טובים. נראה שכל היתרונות עומדים לצד מי שיכול לנסוע עכשיו: המחיר זול יותר לעומת זה שהיה עד 31 באוגוסט, מזג האוויר מצוין, נתב"ג והיעדים הפופולריים לא בתפוסה מלאה ורוויים בנופשים. במילים אחרות: זה הזמן לארוז ולטוס.

חבילות נופש זולות

484 דולר לאדם עולה חבילה בת שבוע, דהיינו 7 לילות, לקוסטה ברווה שבספרד במלון Olympic בן שלושה כוכבים על בסיס חצי פנסיון (1-9 לספטמבר, אשת טורס).

336 דולר לאדם תשלמו על חבילה בת 3 לילות לאנטליה במלון GRIDA CITY שמתהדר בארבעה כוכבים, בנופש על בסיס חצי פנסיון (3-6 לספטמבר, קווי חופשה).

עוד פחות מזה – 272 דולר בלבד – תשלמו עבור חופשה בת 4 לילות באנטליה במלון DINC HOTEL בעל שלושה כוכבים על בסיס חצי פנסיון (6-10 לספטמבר, מונה טורס, טלטוס וטוס בזול).

אם בא לכם לסגור את הקיץ דווקא בכרתים, תוכלו לעשות זאת תמורת 365 דולר. 4 לילות על בסיס חצי פנסיון במלון UNCLE GEORGE בן שלושה כוכבים בהרקליון, זו אחת ההצעות הזולות שמצאנו (6-9 לספטמבר, טיים טו טרוול, טיקט טו גו ועוד).

אם חשקה נפשכם דווקא בחופשה אורבנית ולא בבטן גב באגן הים התיכון, תוכלו לצאת לנופש לפראג: 374 דולר לאדם יעלו 3 לילות בפראג, במלון DUM בעל שלושה כוכבים, על בסיס לינה וארוחת בוקר.
(6-9 לספטמבר, טרוול קלאב, טיקט טו גו ועוד).

גם סוף שבוע ברומא זה רעיון מצוין לחופשה אורבנית נעימה: 488 דולר לאדם תעלה חופשה ל-3 לילות במלון Arcadia, על בסיס לינה וארוחת בוקר
(3-5 לספטמבר, הדקה ה-90).

352 דולר לאדם ואתם מארגנים לעצמכם חופשה בוורנה שבבולגריה למשך 4 לילות, במלון HAVANA בן הארבעה כוכבים, על בסיס חצי פנסיון (1-5 לספטמבר, ypaymore).

אם אתם מחפשים יעד חדש ולא שחוק, תוכלו לנסוע למלטה. 699 דולר תעלה חופשה בת 7 לילות במלון CAVALIERI (יציאות בתאריכים 1 לספטמבר ו-8 לספטמבר, נטרוול).

המחיר האדיר: 
בפינת הדובדבן שבקצפת, או בשמה האחר "יותר יקר להישאר בבית", מצאנו חבילת נופש בת 3 לילות למרמריס ב-290 דולר בלבד, במלון CLUB VIVA בן שלושה כוכבים על בסיס "הכל כלול" (3.93-10 לספטמבר, אשת טורס).

רק טיסות

277 דולר בלבד עולה טיסת שכר לברצלונה בחברת ארקיע (יציאות בתאריכים 1-9 לספטמבר, הדקה ה-90).

287 דולר תעלה לכם טיסת שכר של ישראייר ללובליאנה, בירת סלובניה (1-8 לספטמבר, דיזנהאוז).

בתמורה ל-289 דולר תוכלו לטוס לברלין שבגרמניה בטיסת שכר של חברת ישראייר (2-10 לספטמבר, צבר).

366 דולר תעלה לכם טיסת שכר לרומא באיטליה בחברת ישראייר. את הדרך חזרה ארצה תוכלו לעשות מרומא או מוורונה (יציאות בתאריכים 1-20 לספטמבר, הדקה ה-90). 

699 דולר עולה טיסה לניו יורק בחברת אל-איטליה (יציאות בתאריכים 1 לספטמבר – 31 לדצמבר. ההזמנה והכרטוס עד 9 לספטמבר, אשת טורס).

אם תמהרו, תספיקו לרכוש כרטיס טיסה לבנגקוק שבתאילנד ב-769 דולר בחברת אל-על (מיועד לצעירים עד גיל 35, יציאה עד 8 לספטמבר, מינימום שהייה 14 יום, מקסימום שהייה 3 חודשים, דיזנהאוז).

504 דולר תעלה לכם טיסה סדירה של אל על ללונדון (9-16 לספטמבר, דיזינהויז); בכמה גרושים יותר – 508 דולר ליתר דיוק – תוכלו לטוס בטיסת אל על למדריד (יציאה 1-6 לספטמבר, חברת דיזנהאוז).

* המחירים הם עבור הזמנה באינטרנט, נכונים למועד הכנת הכתבה בהתאם לפרסומים באתרי התיירות השונים וכפופים לשינויים.

איך לצאת לנופש בלי לצאת פראיירים? מדריך