זה אולי הקרוואן הכי קטן בעולם, אבל בתוך קצת פחות משני המטרים שלו עדיין נמצאים מיטה בגודל מלא, מקרר למשקאות, וטלוויזיה 19 אינץ' עם מסך שטוח. קצת יותר מ-30,000 שקלים תצטרכו לשלם בשביל ה"QTvan", שיש בו אפילו מדפים לספרים.

אין תמונה
הקיוטיוואן, הקרוואן הכי קטן בעולם

למה החליט הממציא הבריטי של הדבר החמוד הזה, יניק רד, ליצור קרוואן כל כך קטן? כדי שסבתא שלך תוכל לחבר אותו לקלנועית, ולצאת לדרך בכלי שנוסע רק כמה קילומטרים בודדים לשעה, כך הסביר כשהתראיין ל"סאן". "אני מקבל מבטים מוזרים מאנשים ברחוב, אבל אני ממש מרוצה ממנו", אמר.

נתקעה לכם הקלנועית? חכו לעזרה, ושתו תה בינתיים
הקיוטיוואן לא ימלא את בקשותיכם כשתיסעו מחוף לחוף בארצות הברית, וגם הממציא שלה לא מציע שתיקחו אותו לטיול פרוע. אבל הוא להיות פתרון מוצלח מאוד אם אתם עצלנים שרוצים להיות בטוחים שיהיה להם איפה לישון צהריים, או לשתות את כוס התה הבאה. יניק דווקא מציע את הקרוואן המשונה דווקא לאותם אנשים שנתקעים עם הקלנועית שלהם, או שהסוללה שלה נגמרה באמצע הנסיעה והם צריכים להמתין שמישהו ייחלץ לעזרתם.
הארגון לתחבורה ירוקה בבריטניה טוען שהקיוטיוואן הוא הקרוואן הידידותי ביותר לסביבה שייוצר – הוא לא צורך דלק, ואם אתם מטעינים את הקלנועית שלכם ממקור ירוק כלשהו, אתם יכולים לנסוע בלב שקט. רוצים להשקיע יותר? אפשר להתקין על ראש הקרוואן גג סולארי, צלחת לווין, או אפילו הסקה מרכזית.

אין תמונה
מושלם לנמנום של אחר הצהריים