בתמונה: אביו של סיימון הארנב, ופוטנציאל הגודל שאליו היה יכול להגיע

מי שאמר שצרות באות בצרורות לא שמע עדיין על הצרות של חברת יונייטד, ש"כדור שלג מפלצתי" הוא מונח הרבה יותר מתאים לתאר אותן. מעניין אם יונייטד תמיד הייתה כזו גרועה, או שרק עכשיו התחלנו לשים לב לכמה שהיא גרועה? בכל מקרה, מחלקת יחסי הציבור של החברה הזו ממשיכה לפעול שעות נוספות בכיבוי שריפות, לאחר הורדת נוסע בכוח עקב אוברבוקינג, גילוי עקרב על המטוס והורדת זוג נוסף מטיסה, הנה מגיעה השערורייה הבאה: מתברר שחיות מתות בטיסות של יונייטד איירליינס.

הטרגדיה כאן כואבת במיוחד: סיימון הוא (או, היה) ארנב ענק באורך של 90 סנטימטרים, שהיה בדרכו מלונדון לשיקגו לאחר שנרכש על ידי סלבריטאי עלום שם. מגדלת הארנבים אנט אדוארדס טענה כי הוא היה במצב בריאותי מושלם לפני העלייה למטוס, אך לאחר הנחיתה הוא נמצא מת בכלוב שלו שבתא המטען. סיימון היה בן עשרה חודשים בלבד, ולפי התחזיות היה אמור עוד לגדול ולתפוח לאורך של מעל 132 סנטימטרים – מה שהיה הופך אותו רשמית לארנב הגדול ביותר בעולם.

אדוארדס כאמור, מכרה את הארנב תמורת 640 דולר, כאשר עלות הגידול שלו עמדה על 6,400 דולר. "משהו מאוד מוזר קרה שם", אמרה אדוארדס, "ואני דורשת לדעת מה. סיימון נבדק על ידי וטרינר שלוש שעות לפני הטיסה, והוא היה בריא כמו שור. שלחתי ארנבים לכל רחבי העולם ושום דבר כזה לא קרה אי פעם. הלקוח שקנה את סיימון הוא אדם מאוד מפורסם, והוא מאוד כועס".

כשצוות מטוס הבואינג 767 פתח את תא המטען בשדה התעופה אוהייר בשיקגו, הוא גילה את הארנב ללא רוח חיים. באופן מקרי, אוהייר היה גם שדה התעופה בו התרחשה התקרית המפורסמת בה ד"ר דייויד דאו הורד באלימות מהמטוס.

מיונייטד נמסר שהם פתחו בחקירה כדי לדעת מה הוביל למותו של סיימון, וגורמים בחברה חוששים מסיוט יחצ"ני נוסף: "אחרי הווידאו הווירלי של דאו, אף אחד לא רוצה להיות אחראי להריגת הארנב שהיה אמור להיות הגדול ביותר בעולם", הודה מקור בחברה.

(מקור)