אם אתם הרפתקנים בנפשכם, הצעת העבודה הזו עשויה להתאים לכם: חברת הלואו קוסט האיסלנדית Wow air מחפשת שני עובדים למשימה הבאה: השניים יצטרכו להעתיק את מקום מגוריהם לבירת איסלנד רייקוויק לשלושה חודשים בתקופה הקיץ, ובמהלכה לצאת למסעות בני 4-2 ימים לשמונה מבין 38 יעדים שהחברה טסה אליהם - כך שתוכלו לסדר לעצמכם גם ביקור מולדת, היות שהחברה טסה גם לישראל.

עוד ברשימת היעדים פריז, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מילאנו, ברצלונה, ברלין, מונטריאול, שטוקהולם, לונדון ועוד.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

בנוסף על כך, המשימה כוללת גם נסיעה לארבעה יעדים בתוך איסלנד. בתמורה לכל התענוג הזה תשלם החברה כ-4,500 דולר לחודש. ויש מטרה לכל המסעות הללו (שכל עלותן משולמת כמובן על-ידי חברת התעופה): בכל אחד מהיעדים יצטרכו העובדים בני המזל לאתר מסעדות מקומיות, אטרקציות לבילוי, אתרי טבע, חיי לילה, להתחקות אחר התחבורה הציבורית ביעד וליצור למעשה מדריך דיגיטלי שיתאים לרוח החברה, כלומר תקציב שיאפשר שהות בעלויות לואו קוסט ביעד וזאת בהתאם למחירי הטיסה של החברה. המדריכים הדיגיטליים שיפיקו העובדים בכל יעד צריכים לכלול דיווחים מצולמים בווידיאו, העלאת סטורי לאינסטגרם ולרשתות חברתיות אחרות ועוד.

המשימה כאמור תימשך כ-12 שבועות והעובד הנבחר יעתיק את מגוריו לאיסלנד לתקופה וממנה ייצא ליעדים השונים בהתאם למשימה. עלויות השהות בבירה האיסלנדית לרבות לינה ופעילויות יכוסו על-ידי החברה. (ארוחות אינן כלולות בדיל).

הגשת מועמדות היא מגיל 18 ואילך כשדרישות התפקיד כוללות שליטה בשפה האנגלית ורוח הרפתקנית מובנית לרבות יכולות דיגיטליות (לא מסובכות מדי). המועמדים יצטרכו לצלם את עצמם בווידיאו לקליפ בן שתי דקות (באנגלית) ולספר על עיר המגורים שלהם - הסרטון ישמש כהגשת מועמדות לעבודה.

רייקיאוויק (צילום: Philip Ho, shutterstock)
לגור שלושה חודשים בבירת איסלד -רייקיאוויק | צילום: Philip Ho, shutterstock

את הסרטון יש לשלוח עד 14 במאי דרך אתר האינטרנט של חברת וואו. הזוכה המאושר יוכרז ב-18 במאי. המשרה תיכנס לתקופה ב-1 ביוני.

מבחינת החברה רף הציפיות הוא גבוה. בפרסומיה על אודות הג'וב הנחשק היא הצהירה כי ככל הנראה מדובר בקמפיין השיווק הגדול ביותר שהיא אי פעם השיקה, כשהדגש הוא על עידוד התיירים להיות יצירתיים וספונטניים - ברוח החברה והאג'נדה שהיא מנסה לשדר.