לפני יומיים יצאה טיסה של חברת ANA היפנית משדה התעופה LAX שבלוס אנג'לס לטוקיו. הטיסה המריאה בשעה 11:36 בבוקר והייתה אמורה להיערך כ-11 שעות. בין 230 הנוסעים על המטוס, היו גם דוגמנית העל כריסטי טיגן ובעלה הזמר ג'ון לג'נד, שישבו במחלקה הראשונה. עד כאן הכל די סטנדרטיים ולא חשוד.

הסיפור המוזר החל כשארבע שעות אחרי שהמטוס המריא, כמעט באמצע הדרך לטוקיו, גילה הצוות שיש נוסע אחד לא מאושר. כלומר, נוסע שעלה על הטיסה הלא נכונה בדרכו ליעד הלא נכון. בצעד תמוהה התקבלה ההחלטה שהמטוס יעשה אחורה פנה ויחזור ללוס אנג'לס במטרה להוריד את הנוסע הלא חוקי, במקום להמשיך לטוקיו ולפתור את הבעיה שם.

מאותו הרגע שהתקבלה ההחלטה הזו, חשבון הטוויטר של טיגן, שלה 9 מיליון עוקבים, הפך להיות ערוץ דיווח חי לכל מה שמתרחש. כריסי, בצורה מוצדקת, לא הבינה איך זו ההחלטה שהתקבלה - שבגלל נוסע אחד, 229 נוסעים אחרים יאלצו לעבור טרטור נוראי. "למה כולנו צריכים להיענש על טעות של אדם אחד? לכולנו במטוס יש את אותה השאלה" היא צייצה.זה לא נגמר כאן. לאחר שטסו 8 שעות לשום מקום, כריסי חשפה גם שכל מי שהיה על המטוס תוחקר באופן אישי על ידי צוות הבטחון של שדה התעופה. כל הדברים הללו גרמו לתיאוריות קונספירציה רבות בנוגע לזהותו של הנוסע האלמוני. האם יתכן שמדובר במשהו חמור יותר מסתם אדם מבולבל?

"זה דבר שכמעט לא קורה אף פעם", טען ג'פרי פרייס, פרופסור במחלקת התעופה של אוניברסיטת דנבר. "הסיבה היחידה שיכולה להוביל להחלטה הזו, זה אם היה איזשהו כשל חמור באבטחה. אני חושב שלפי כל הנתונים חייב להיות כאן משהו חמור שעומד מאחורי הסיפור הזה".

"לרוב, אם מתגלה אדם שהוא על המטוס הלא נכון, אז אותו אדם ימשיך למקום שבו המטוס היה אמור לנחות ולאחר מכן מתחקרים מה בדיוק קרה", מוסיף פרייס. 

מהפרטים שכן ידועים, הנוסע המדובר עלה על הטיסה עם אחיו והיה לו כרטיס טיסה לטוקיו, אבל עם חברה אחרת. לאחיו של הנוסע היה כרטיס טיסה נכון. פרייס מניח שלא מדובר בטעות ושאותו נוסע הסתנן למטוס בכוונה תחילה. מעבר לדברים הללו עדיין יש ערפל על כל הסיפור המוזר הזה, כאשר גם מחברת הטיסה היפנית וגם מרשות התעופה האמריקאית נמנעים מלהגיב למקרה.

אם אתם רוצים להמשיך להתעדכן, אתם יכולים להמשיך לעקוב אחרי הטוויטר של כריסי, שבינתיים, לאחר שעות רבות של עיכוב, דיווחה שהיא ובעלה וכל יתר הנוסעים נחתו בשלום. 


(מקור)

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש