"זה היה מטורף. במשך שלושה ימים הגברים הביאו בנות שירקדו להם וצילמו נשים ללא הסכמתן. היו גם כאלה שלבשו בגדי ארנב קטנים וזו ספינה שהיו עליה גם ילדים קטנים", זה מה שתיארה כריסטין ויילינג, נוסעת שיצאה לקרוז  של חברת רואיל קריביאן בחודש שעבר וגילתה שהשיט הפך למסיבת רווקים אחת גדולה.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

ההפלגה שיצאה בתחילת חודש ספטמבר לשיט של שלושה ימים באזור אוסטרליה הייתה מיועדת להיות רגועה, מהנה ומתאימה למשפחות, אך זמן קצר מאוד מהרגע שיצאה לדרך, היא הפכה לסיוט עבור יותר ממחצית הנוסעים. כ-1,300 נוסעים מתוך 3,000 שהיו על הספינה, היו עובדים של חברה טכנולוגית בהודו. אותה קבוצה גדולה השתלטה מהר מאוד על העניינים, הפריעה לשאר האורחים וגרמה להם לעוגמת נפש וחוסר נעימות.

"נאלצנו להישאר בחדרים כדי להימנע מהמהומה שיצרו חבורת הגברים הענקית הזו", סיפרה אחת הנוסעות. "כשעברנו ליד החדרים שלהם, שהדלתות שלהם תמיד היו פתוחות, הם היו זורקים הערות פוגעניות ואתה לא יכול לברוח. 24 שעות כפול שלושה ימים שאני לא מצליחה לשכוח. היו חייבים להודיע לנו מראש שקבוצה גדולה כזו הולכת להיות על הסיפון. ההרגשה הייתה שיש מסיבת רווקים של מעל 1,000 איש על הספינה".

מחברת רויאל קרביאן נמסר: "עוד במהלך השיט היו מספר אורחים שהעירו לנו על התנהגות הקבוצה ומיד הצענו להם פתרונות שהשביעו את רצונם. חברת רואיל קריביאן פועלת תמיד לדאוג לבטיחות האורחים ואנשי הצוות שלה בעדיפות הגבוהה ביותר. אנו ממשיכים לבדוק את התקרית הזו כדי להבטיח שכל אורח, גם בעתיד, ידע להתנהג בהתאם".

ביחד עם זאת, החברה החליטה לפצות כל אחד מהנוסעים שיצאו לשיט ולהחזיר להם את הסכום אותו שילמו.