הלם באחד מאזורי התיירות הפופולריים ביותר של טורקיה: בתוך ארבעה ימים נמצאו שש גופות בחופים שונים באנטליה, במרחק של 73 קילומטרים אחת מהשנייה. לחלקן היו איברים חסרים והמשטרה טרם הצליחה לזהות את המגדר ואת זהותם של הקורבנות.

על פי הדיווחים, שתי הגופות הראשונות נמצאו בחופים נפרדים כשמקומיים הזעיקו את המשטרה לאחר שגילו אותן. שוטרים, משמר החופים וצוותים רפואיים הגיעו למקום ולפי הרשויות המקומיות אחת הגופות היא ככל הנראה של גבר. הגופה השנייה, שנמצאה בחוף של מלון 5 כוכבים, היא ככל הנראה גופתה של ילדה. בדוח המשטרתי נכתב כי שתי הגופות היו לבושות רק במכנסיים קצרים ונעליים כשהן היו מבותרות בחלקן: "גופת גבר נמצאה על החוף ובמקביל נמצאה גופה בחוף של מלון באזור קיזילוט". הגופות נשלחו לבדיקה משפטית לבירור זהות ונסיבות המוות.

כחצי שעה לאחר מכן הגיעה הודעה חדשה: גופה נוספת ללא ראש, ידיים ומין לא מזוהה נמצאה על החוף במחוז דניזקנט (Denizkent). עוד באותו היום הודיעו מקומיים לגורמים רשמיים כי גופת אישה נמצאה בחוף באזור קאדריה (Kadriye) שבמחוז סריק (Serik), וחלק תחתון של גופתו של ילד נמצאה בחוף קונאלי (Konakli) בעיר אלניה (Alanya)

"המשטרה מאמינה שהגופה שנמצאה בשבת על חוף הים באזור קאדריה היא של הסטודנטית מרווה אלמאס, שנעלמה באנטליה", מדווחת התקשורת המקומית. כעת נקראו קרוביה מאיסטנבול לבצע בדיקות DNA. הסטודנטית נראתה לאחרונה מטיילת במפלי דודן במרכז אנטליה ב-4 בינואר, ולא יצרה קשר עם משפחתה ומכריה מאותו היום. כעת בוחנת המשטרה את המקרה השישי והאחרון שהתרחש היום בבוקר (ראשון) ונערכת למציאתן של גופות נוספות בחופים בימים הקרובים.

אזור אנטליה הוא אחד מהאזורים המתויירים ביותר בטורקיה, עם ערי חוף, בתי מלון וריזורטים. מדי שנה מבקרים באזור כ-12 מיליון תיירים מרחבי העולם, במיוחד בעונת השיא של חודשי הקיץ. עם זאת, גם בתחילת השנה ישנו מספר גבוה של תיירים בערי אנטליה שמגיעים לחופשה בין תקופת חג המולד לחגיגות השנה החדשה.