מי שנסע בכביש 55 המהיר בקליפורניה ביום ראשון בערב, נתקל במחזה משונה בו מטוס עומד בצד הדרך. מסתבר, שטייס של מטוס קל שהמנוע שלו כשל באוויר, החליט לבצע נחיתת חירום באמצע הכביש המהיר האחד האיזורים הכי עמוסים במדינה.

לפי מגזין KTLM בסביבות השעה 19:50 התקבלה במסוף מכבי האש של העיר קוסטה מסה שבקליפורניה שיחת טלפון בה דיווח הטייס על מה שרה לו וטען שכעת הוא עומד בצד הדרך ומחכה לעזרה. בשיחה לא דווח על פצועים או נזק, והטייס ואדם נוסף שהיה איתו על המטוס עמדו בריאים ושלמים ליד המטוס.

 

הטייס, שהזדה בשיחת הטלפון בשם איזי, טען שהוא וחברו היו בדרך לשכונת ואן נויס בקליפורניה בזמן שמנוע המטוס כשל. איזי טען בפני החוקרים שהוא בחר לנחות על הכביש המהיר בגלל שהיו רוחות חזקות שמנעו ממנו לחזור על עקבותיו ולנחות בצורה בטוחה בשדה התעופה ג'ון ווין שבאזור.

"ראיתי שהכביש הראשי יחסית פנוי וישר החלטתי ללכת על זה", אמר איזי. "הייתי צריך לקבל החלטה מאוד מהירה והחלטתי ללכת זה". 

ואכן, התנועה הדלילה שהייתה על הכביש באותו הרגע איפשרה לשניים לנחות בבטחה. אחרי הנחיתה נחסמו מספר נתיבים על מנת שיוכלו להיערך לפינוי המטוס. כמובן שתוך כדי, לא מעט מהאנשים שעברו במקום ונתקלו במראה המוזר של המטוס שעומד בצד הדרך, תיעדו את האירוע המשונה. כך, שחוץ ממספר סקרנים שגרמו לעיכובים בתנועה, האירוע הסתיים ללא נזק לאף אחד. 


(מקור)

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש