אייפד מזהב במלון
שלום גם לך. רק במלון בורג' אל ערב
מלונות לרוב נחשבים למפנקים אם הם מספקים אינטרנט אלחוטי בחינם. אבל בית-מלון אחד בעולם מתעלה מעל כולם ומציע מתנה נוצצת במיוחד: "שי צנוע" בצורת אייפד מוזהב. הדבר הזה יכול לקרות רק במלון בורג' אל ערב שבדובאי, שנחשב למלון המפואר בעולם.

את האייפד, המצופה ב-24 קראט זהב ושוויו כ-10,000 דולר, אורחי המלון מקבלים מיד לאחר שסיימו לעשות צ'ק אין. על האייפד הנוצץ חקוק שמו של בית-המלון ויש בו תוכנה וירטואלית המספקת מידע על השירותים השונים המוצעים במקום. את הציפוי, אגב, הכינה חברת Gold & Co, המיומנת בהטמעת יהלומים וזהב כציפוי למכשירים מבית אפל.

גם אתם רוצים? כדאי שתדעו שמחירי השהייה במלון המפואר בעולם, מן הסתם, לא ממש נמוכים. לילה בסוויטה המלכותית שלו, הממוקמת בקומה ה-25 וגודלה כמעט 780 מ"ר, תעלה לכם בין 985 ל-12,339 אירו. בפנים תמצאו רצפת שיש, רהיטים מעץ מהגוני, בית קולנוע פרטי ומיטת אפיריון מסתובבת. בנוסף, האורחים יכולים לצאת לנסיעות ברולס רויס באמצעות נהג, או לקחת טרמפ עם מסוק הבית של המלון.

ואם כל העסק הזה קצת הוציא לכם את העיניים – הרשו לנו להרגיע אתכם. את האייפד המוזהב אורחי בורג' אל ערב צריכים להחזיר מיד ברגע שהם עושים צ'ק אאוט. אאוץ'. טוב נו, היינו מתפשרים גם על זה.

אייפד מזהב, בורג' אל ערב
צ'ק אין, מפתח לחדר ו... אייפד מזהב

(מקור)

>> 10 חופים נסתרים וחלומיים שממש קרובים לכאן