פסח כבר מאחורינו, ומי שירצה לטוס לאירופה בחנוכה הבא או לחגיגות השנה האזרחית 2019 בפחות מ-100 יורו, יוכל להזמין את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר של חברת איזיג'ט כבר מיום חמישי הקרוב. החברה תפתח את מכירת הכרטיסים לחודשים נובמבר 2018 עד פברואר 2019 בשעות 09:00-07:00 בבוקר, והראשונים שיזדרזו צפויים ליהנות ממחירים זולים במיוחד למגוון היעדים המזוהה עם החברה.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

עמוד הפייסבוק הישראלי "טיסות סודיות" שהודיע על המכירה הקרובה לפני פחות מ-24 שעות כבר צבר אלפי תגובות ושיתופים רבים לפוסט. מנהלי העמוד מתכננים לזהות בפתיחת המכירה את הדילים שיציעו באתר ההזמנות של איזיג'ט - ולהעבירם לחברי העמוד בזמן אמת. מנהל העמוד יניב לניס מספר כי בספטמבר האחרון, כאשר איזיג'ט פתחה את סבב מכירת הכרטיסים הנוכחי, נרשמו בחלק מהמקרים מחירים אטרקטיביים במיוחד, כמו כרטיס למילאנו ב-77 יורו, לפריז ב-99 יורו ולברלין ב-118 יורו.

לדברי לניס, הוא צופה כי מקרב חברי הקהילה השיתופית שבנה יעלו חברים רבים צילומי מסך לעמוד, וישתפו את הדילים המשתלמים ביותר. כמו כן, באחרונה נפתח באתר צ'אט בוט, המאפשר לחברי העמוד לשלוח בקשות ישירות בהודעות המסנג'ר ולקבל מענה אוטומטי וקל בחיפוש אחר טיסות זולות. לניס מוסיף כי לרוב לא כל הכרטיסים משוחררים למכירה באותן הדקות, ולכן מומלץ לבדוק מספר פעמים ולעקוב אחר שינויים וכן לנסות לבדוק את המחירים מהמחשב ומאפליקציית הסלולר של החברה במקביל.

לדבריו הסיכוי של לקוחות פרטיים לרכוש כרטיסים מוזלים גדול יחסית, בשל מדיניות שינוי השמות הנוקשה והיקרה שמפעילה איזיג'ט -  ומיועדת להפוך את הספסרות בכרטיסים של החברה לבלתי כדאית.

הכתבה פורסמה במקור ב-TheMarker

 עוד כתבות שעשויות לעניין אותך:

למה מהפכת הרכב החשמלי תקועה בישראל?

ולדמיר פוטין - האיש המשפיע ביותר בעולם

איך תבטיחו לעצמכם כרטיסים מוזלים?

עד שתחל מכירת הכרטיסים בעמוד הפייסבוק, מציעים ב"טיסות סודיות" כמה טיפים  שכדאי להביא בחשבון וליישם לפני ביצוע הזמנה ביום חמישי.

אמסטרדם, הולנד (צילום: photo.ua, Shutterstock)
מגיעים גם לאמסטרדם | צילום: photo.ua, Shutterstock