תמיד כשעוברים את הבידוק הבטחוני הזה בשדה התעופה, יש את חצי הדקה המלחיצה שבה אתה מניח את כל הדברים יקירי הערך שלך במגש, על מנת שיעברו בשיקוף. הלחץ אף נעשה גדול יותר אם המגש עם כל הציוד יוצא מהמכונה לפני שאתה מספיק לעבור במגנומטר, וכך, למשך זמןקצר שמרגיש כמו נצח, הציוד שלך נמצא ללא שום הגנה.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

את הרגע הזה בדיוק, ניצל ביום שישי האחרון נוסע בשדה התעופה פיומיצ'ינו ברומא. על פי פוקס ניוז, הגבר (עם החולצה הלבנה), ניסה לגנוב ממגש של נוסע אחר, בזמן שהציוד שלו יצא לפני שהוא עצמו סיים את הבידוק, סכום של יותר מ-9,000 דולר.

עוד באותו היום הסרטון שוחרר בטוויטר ובו ניתן לראות רגע אחר רגע, איך הנוסע תופס את המעטפה עם הכסף וממהר להחביא אותה בשירותים. במקרה זה, הנוסע לו שייך הכסף דיווח על כך מיד ומשטרת הגבולות עלתה על הגנב בצורה מהירה ועצרה אותו בזמן שעלה לטיסה לרוסיה. 

האיש בחולצה הורודה, לו שייך הכסף, טען בפני אנשי האבטחה שהסיבה לכך הסתובב עם סכום כזה של מזומן, היא במטרה להשתמש בו לטיפול רפואי של קרוב משפחה. על אף שמקרים כאלה הם נדירים ביותר, הסרטון הזה מוכיח שגם בשדה התעופה, לצערנו, אי אפשר להיות מוגן. לכן, בזמן הבידוק הבטחוני, בזמן שאתם מעבירים את החפציים האישיים לבידוק, הקפידו לשים את הדברים יקרי הערך בתוך התיק.