לטייל בלונדון זו חוויה בלתי נשכחת. עיר הבירה האנגלית משלב בתוכה אטקציות, מוזיאונים והיסטוריה. הבעיה היחידה והמשמעותית בעיר, זה שהטיול בה לא זול בכלל. האוכל, הקניות והלינה, לא עושים חיים קלים למי שרוצים לבוא ולטייל ללא דאגות. עכשיו מצאו בעיר הבירה פתרון שכבר הוכיח את עצמו במקומות כמו יפן וסינגפור ולאט לאט מתחיל להשתלט על כל העולם. אם זה מתאים לכם, אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף.

מדובר בקפסולות שינה, תאים קטנים ליחידים, בהם תוכלו למצוא מטען לפלאפון, תאורת לילה, מזרון יחיד וזהו פחות או יותר. רשת ההוסטלים סנט כריסטופר אין (St Christopher's Inns), לה יש סניפים רבים בערים באירופה, הביאה את הקונספט מהמזרח ללונדון בפעם הראשונה.

מלון קפסולה בלונדון (צילום: מתוך אתר המלון, צילום מסך)
לישון במרכז לונדון ב-120 שקלים ללילה | צילום: מתוך אתר המלון, צילום מסך
מלון קפסולה בלונדון (צילום: מתוך אתר המלון, צילום מסך)
האם הקונספט יכבוש גם את שאר אירופה? | צילום: מתוך אתר המלון, צילום מסך

במחיר שמתחיל ב-25 יורו ללילה (כ-120 שקלים), גם אתם תוכלו להעביר לילה במחיר זול ובמקום שהלינה בו היא חוויה בפני עצמה. בינתיים התקינו בהוסטל שממוקם ממש ליד גשר מצודת לונדון, 26 יחידות כאלה, שבכל אחת מהן יש גם תאורה צבעונית שנשלטת על ידי מסך לד ווי פי חינם, מקום לאחסן את התיק או המזוודה שלכם, מזרון עבה ומערכת אוורור.

"אנחנו לוקחים את הטיול לרמה הבאה", אמרה סופי הרברט, מנהלת השיווק של ההוסל. "הקפסולות החדשות שלנו מעניקות פרטיות מירבית ועדיין מאפשרות להרגיש חלק מהקהילה של ההוסטל".

מלונות הקפסולה התפתחו כאמור ביפן בשנת 1979 ונועדו לתת פתרון זול ונוח למטיילים ומקומיים שלא יכלו להרשות לעצמם להתארח במלונות מסורתיים. אחרי שהקונספט הפך ללהיט גם בסינגפור, כיום הטרנד הזה יצא מגבולות המזרח וניתן למצוא אותו במדינות כמו בלגיה, איסלנד, מקסיקו ולונדון כמובן.

(מקור)

 >> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש