יש סיבה כנראה שבהוליווד השכילו להפיק סרט בשם "נחשים על המטוס". מסתבר שאכן היו ניסיונות של אנשים להעלות לא מעט דברים מפחידים וגם הזויים למטוסים. בין היתר, הרשימה שהורכבה על ידי "Jetcost" כוללת ניסיון של אדם לעלות למטוס ממיאמי לברזיל עם שקית מלאה בנחשים אקזוטיים כמו גם כמה זוחלים במכנסיו. במקום לנסות לעבור את הביטחון בלי בעיות מיותרות, נראה שיש אנשים שרוצים לוודא שיוציאו את המירב ממחיר הטיסה ומתעקשים להביא איתם חבר קטן לטיסה.

רשימה של חמישה הדברים המשונים ביותר שאנשים ניסו להכניס למטוס כוללת במקום הראשון צב בתוך המבורגר (שמעתם נכון), כלי נשק ותחמושת שהוסתרו בתוך הצעצועים של הילד של הנוסע, אישה שניסתה להכניס ראשנים לתוך המטוס בכך ששמה אותם בתוך הפה שלה, שבעה נחשים ושלושה צבים בתוך המכנסיים של נוסע אחר ואולי הגרוע מכולם, גופה בתוך כיסא גלגלים שהתחזתה להיות נוסע מן המניין.

הוברחו למטוס, צבים
הצב נכנס ללחמניית המבורגר בתוך המזוודה | צילום: Thinkstock

צב בתוך המבורגר 

במקום הראשון אם כן, נמצא אדם בשם מר לי שיסה לעלות על טיסה לבייג'ין משדה התעופה גואנגזו. צוות הביטחון במקום שמה לב ל"בליטות מוזרות" במזוודה של הנוסע כשהעבירו אותן במכונת הרנטגן. אז מצאו צב חבוי בתוך המבורגר ולי אמר להם, "זהו לא צב, אלא רק המבורגר. אין פה שום דבר לראות".

אקדח בבובת מיקי מאוס

המקום השני הולך לאב אמריקני שניסה להבריח כלי נשק ותחמושת בתוך הצעצועים של הבן שלו כולל ראש של בובת מיקי מאוס. צוות האבטחה במקום גילו את המחדל בשדה התעופה ברוד איילנד בשנת 2012. אולם, אחרי ששוחחו עם האדם, הוא ובנו בן ה-4 הורשו לעלות לטיסה לדטרויט משום שניכר היה שהם לא מהווים סכנה.

הוברחו למטוס, אקדח
האקדח הגיע לבובת המיקי מאוס | צילום: Thinkstock

ראשנים בתוך הפה

במקום השלישי נמצאת אישה דרום קוריאנית שנאסרה בשדה התעופה הסיני גואנגזו אחרי שניסתה לעבור את הביטחון עם פה מלא בראשנים בשנה שעברה. האישה ניסתה לעלות לטיסה עם בקבוק נוזלי וכשאמרו לה או לשתות או לזרוק את הבקבוק היא בחרה באופציה הראשונה אבל אז שמו לב בצוות הביטחון שהיא לא בולעת את הנוזל. אחרי שפקדו עליה לשפוך את הנוזלים מפיה, התגלו ראשנים שלטענתה קיבלה מחברה ולא רצתה לאבד. כנראה שזו הייתה חברה טובה מאוד.

הוברחו למטוס, ראשנים
ראשנים בתוך הפה | צילום: Thinkstock

נחשים בכיסים

שבעה נחשים עומדים במקום הרביעי אחרי שגבר ניסה לעלות למטוס ממיאמי לברזיל עם הזוחלים כמו גם עם מספר צבים כשכולם חבויים בתוך מכנסיו. דובר מנהל בטיחות בתחבורה, ג'ונת'ן אלן, אמר שהזוחלים הוחרמו בזמן הניסיון של הנוסע בשנת 2011.

איש מת בכיסא גלגלים

במקום החמישי והמטריד ביותר הינן שתי נשים שניסו להעלות למטוס בשדה התעופה על שם ג'ון לנון בליברפול, אנגליה, והעמידו פנים שגופת קרוב משפחתן בכיסא גלגלים הוא למעשה נוסע. שתי הנשים הגרמניות נאסרו בשנת 2010 אחרי ש"לא נתנו אישור למוות" לגבר בן ה-91 איו טיילו מברלין וכיסו את עיניו במשקפי שמש כך שנראה היה שהוא ישן.

 הטבה בלעדית לגולשי מאקו: רוכשים ביטוח נסיעות מ-wobi ונהנים מקפה ומאפה בדיוטי פרי מתנה