יו.אס איירווייס
אם לא תסגרו את הטלפון הסלולרי יבוא שוטר
כמעט כל חברות התעופה יבקשו מהנוסעים שלהן לכבות את הסלולרי אחרי שדלתות המטוס נסגרות. אבל חברת US Airways לקחה את האיסור הזה, או יותר נכון, את הפרתו, צעד אחד קדימה.

לפי הדיווח בהפינגטון פוסט, לינדזי איימביין, נוסעת בטיסת יו.אס איירווייס, שיצאה ביום ראשון ממפורט לודרדייל, פלורידה, לשארלוט, צפון קרוליינה, סירבה לבקשותיהם החוזרות והנשנות של צוות הטיסה להפסיק ולדבר בטלפון הסלולרי שלה. בעקבות זאת, הטייס נאלץ לחזור לשער העלייה למטוס, למורת רוחם של נוסעי הטיסה.

אבל פה העסק לא נגמר. קציני משטרה ממשרד השריף הוזעקו ללוות את הנוסעת הסוררת ולהוריד אותה מהמטוס, אבל זו, על פי הדיווחים, סירבה בעיקשות והחלה לקלל בגסות את אנשי הביטחון. אחרי כמה דקות של ניסיונות שידול, אנשי הביטחון פנו לגרש את איימביין מהמטוס, שנסעה עם בנה הצעיר, תוך כדי שימוש בכוח פיסי. "אחד בעט לנוסעת במפשעה, והשני הכניס לה מרפק בפנים", מדווחים ב- WBTV. כך נוסע תיעד בטלפון הנייד שלו את האירוע:מנהל התעופה הפדרלי אוסר את השימוש בטלפונים סלולריים ומכשירים אלקטרוניים בטיסה לאחר שדלתות המטוס נסגרות. אך הצעה חדשה, שנוסחה על ידי ה-FAA עשויה בקרוב להקל הגבלות על השימוש בגאדג'טים מסוימים.

>> סקס בתל אביב: כך רואים אותנו בקנדה