לפני כשבוע חן כהן מפתח תקווה נסעה עם חברה טובה לטיול בלונדון. השתיים רכשו חבילת נופש של ארבעה ימים בבית מלון יוקרתי בעיר בשם PARK PLAZA LONDON WARERLOO. מדובר במלון מרכזי עם דירוג של ארבעה כוכבים, שמטיילים רבים נוהגים להתארח בו. לאורך השהות שלהן, כהן וחברתה נהנו מאוד מהמלון והרגישו בו בנוח.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

הכל השתנה יום לפני שעזבו, כשהשתיים יצאו לטייל ברחבי העיר וכשחזרו במטרה להתחיל לארוז הן גילו ששתי שקיות עם קניות נעלמו מהחדר. "הייתה שקית אחת ריקה שהכילה בתוכה קופסת נעליים ושקית שנייה שהיו בה פריטים שרכשנו בחנות 'פרימארק', וזה מבאס ממש", סיפרה כהן. "איך דבר כזה קורה במלון יוקרתי? למזלנו אחת מהשקיות הייתה ריקה אבל למנקות בחדר אין זכות לגעת בשקיות גם אם הן ריקות".

View this post on Instagram

A post shared by Francesca Masi. I ❤️ NY (@francymasi_1973) on

כהן מיד ניגשה לקבלת המלון והתלוננה על גניבת השקיות וקציני אבטחה ומאבטחים מטעם המלון הגיעו לחדר כדי להבין מה בדיוק קרה. במלון הבטיחו לברר את העניין  ולעדכן את כהן באמצעות המייל על התפתחויות שיהיו, אך לטענת כהן במלון לא בדקו מצלמות האבטחה שמתעדות את אורחי ומנקי המלון המסתובבים במסדרונות, דבר שיכול היה להוביל לפתרון התעלומה.

כאשר כהן חזר לארץ היא העלתה פוסט בדף הפייסבוק "ח"ול זה כאן". "לאחר שעפתי על המלון שבחרתי סיימנו בטעם מר", כתבה כהן כשהיא מפרטת את פרטי המקרה הלא נעים שעברה. בנוסף, היא ציינה שהנהלת המלון מיהרה לשגר לה מייל בו הודיעה לה שהם לא יודעים מי ביצע את הגניבה. "אם המלון היה עורך בדיקה פשוטה במצלמות באזור המסדרונות היה מגלה שמישהו מלבדנו יצא מהחדר עם השקיות".

"ממש עכשיו קיבלתי מייל שמכעיס אותי מאוד, כי גיליתי שהם בעצם מתחמקים מלקחת אחריות על כך", כתבה כהן. "הם לא נתנו לנו שום פיצוי. הם הסירו אחריות מהמקרה. כתבתי להם במייל תגובה שאני מאוכזבת  מתשובתם, אך לא קיבלתי שום מענה", אמרה כהן בשיחה עם מאקו חופש.

מהמלון נמסר לכהן: "לצערנו, בשלב זה החקירה שלנו הסתיימה וכפי שצוין מעלה, הפריטים שאת טוענת שנעלמו לא ברשותנו. אנחנו נשמור את הפרטים שלך אצלנו לשימוש עתידי למקרה שבשלב מאוחר יותר יימצא הפריט שתואם את התיאור שלך. אם יש לך שאלות נוספות בבקשה אל תהססי לפנות אליי. אני מתנצל על אי הנוחות  שנגרמה לך ואנחנו מעריכים את ההבנה שלך ואת שיתוף הפעולה".