זוג הורים הגיעו היום (שלישי) עם תינוק לנתב"ג כדי לטוס עם חברת ריינאייר לבריסל. השניים התכוונו לטוס עם תינוקם אך לא היה לו כרטיס. הזוג, בעלי דרכון בלגי, התבקש לשלם גם על התינוק, מיד החלה מהומה, והם החליטו להשאיר את התינוק בעגלה והלכו לכיוון עמדות הדרכונים.

צוות הדיילים הבחין בתינוק, וקרא מהר למשטרת נתב"ג. השוטרים פעלו מהר במטרה למצוא את ההורים שהתקדמו לכיוון הטיסה, והחזירו אותם חזרה. השניים נלקחו לחקירה כשהתינוק איתם. מנהלת התחנה של ראיינאייר: "כל העובדים היו בהלם, לא נתקלנו בדבר כזה אף פעם. לא האמנו למה שאנחנו רואים".

גורמים ברשות שדות התעופה, מסרו כי הזוג שהגיע לטיסה של ריינאייר בטרמינל 1, הגיע באיחור לאחר סגירת הדלפקים של הטיסה. לדבריהם, הזוג רצה לעלות לכיוון הבידוק הביטחוני והשאיר את התינוק על המסוע. "מכיוון שלא היו לזוג כרטיסי עלייה עבור כולם, הם הוחזרו אחורה ולקחו את התינוק", הוסיפו. 

ברשות שדות התעופה מסרו: "זוג עם תינוק בעלי דרכון בלגי הגיעו לטיסה של ריינאייר בטרמינל 1 ללא כרטיס טיסה לתינוק. הזוג גם הגיע באיחור לטיסה לאחר סגירת דלפקי הצ'ק-אין של הטיסה. הזוג השאיר את הסל-קל עם התינוק ורצה לעלות לכיוון הבידוק הביטחוני שבטרמינל 1 כדי להגיע לגייט היציאה לטיסה. אחראית המשמרת של שרותי הקרקע QAS החזירה את הזוג לדלפקי הטיסה כדי לקחת את התינוק והזמינה משטרה ואיש ביטחון. הזוג לקח את התינוק".