שוב זה קרה: משפחה חרדית הורדה מהמטוס מאורלנדו לניו יורק לאחר שהילדה בת השנתיים אכלה והורידה לשם כך את המסכה. 

בסרטונים שצולמו ע"י נוסעים אחרים ניתן לראות דיילת מגיעה לגרש את המשפחה לאחר שהילדה אכלה יוגורט, האב ניסה להימנע מירידה מהמטוס בכך שהסביר שלילד השני שלהם יש צרכים מיוחדים וסובל מפרכוס אפילפטי, למרות זאת התעקשו להוריד אותם מהטיסה.

האם אשר בחודש השביעי להריונה, ניסתה לקבל תשובות מהדיילת למה ילדה קטנה צריכה מסכה אך נתקלה בחוסר הענות ותשובות שחזרו על עצמם: "ללא שיתוף פעולה תצטרכו לרדת מהמטוס".

בסופו של דבר כל יושבי המטוס הורדו לשעה קלה מהמטוס כאשר האם הפצירה בדיילת: "אני מקווה שאת מרגישה רע עם זה כי את גורמת לי להרגיש חרא עם עצמי". האב ניסה להסביר לאחת מהנוסעות מה קרה: "אחת הנוסעות שמעה בטלפון שהם תכננו את זה מראש. כולם היו בסדר עם זה הקפטן, גם שאר הדיילים אבל אז הגיעה דיילת אחת שהחליטה שלא ופתאום אנחנו 'לא משתפים פעולה'". 

בסופו של דבר כל הנוסעים הוחזרו יחד עם המשפחה החרדית, היחידה שלא חזרה למטוס הייתה אותה דיילת שהורדה מהטיסה. כאשר חזרו למטוס האב סיכם: "ברוך השם יכולנו כולם לחזור, חוץ מהדיילת שעשתה את הבעיות".

אך זאת לא התקרית היחידה שקשורה לחברת התעופה ספיריט, בעבר נוסעים חרדים נוספים טענו שלא הורשו לעלות על טיסות שלהם מבלי שסיפקו להם סיבה. ולפני שבועיים אותה חברת תעופה הורידה משפחה חרדית אחרת מאותה סיבה לאחר שהילד בן ה-4 שלהם הסובל מאוטיזם ומחזיק באישור מיוחד לא ללבוש מסכה ישב במושב ללא מסכה.

אבל לא רק בחברת ספיריט אירועים כאלה קרו, גם בחברת פרונטיר קרה אירוע דומה רק לפני חודש.