מה אתם מתכננים לסוף השבוע? ברומפר הורים משתפים את הכיף כדי שלכולנו יהיה קל ונעים לגלות תשובות שוות לשאלה הנצחית: אז מה לעשות עם הילדים? ואם יש לכם אייפון, לרומפר יש אפליקציה מדליקה בשבילכם - הורידו ותתחילו ליהנות!

ספינות וים במדעטק חיפה

ים במזגן - שילוב מנצח. במדעטק חיפה (לא רחוק מהחופים השווים של העיר) יש תערוכה חדשה ומגניבה, ביבוא ישיר מפינלנד. התערוכה מאוד אינטראקטיבית (מדמים שיט, משיטים סירות, מצילים טובעים ועוד). חוץ מזה יש כמובן את התערוכות הקבועות ואת פארק נובל אנרג׳י (אמנם בלי מזגן, אבל מצד שני מאפשר לילדים להתרוצץ כמה שהם רוציפ).

מתי: שישי 10:00-14:00, שבת 10:00-19:00. פתוח גם בשאר ימות השבוע.
כמה: ילדים עד גיל 5 חינם, ילדים 5-18 60 שקלים, מבוגרים 70 שקלים, משפחה עד 4 אנשים 250 שקלים. מומלץ להזמין כרטיסים מראש - 04-8614444
איפה: שמריהו לוין 25 חיפה

נגישות בנמל תל אביב

אירוע כיפי למטרה טובה - ובחינם: הפנינג הזדהות עם אנשים בעלי מוגבלויות, שבמסגרתו הילדים יוכלו לחוות טעימה עיוורת של גלידה, מסלולי מכשולים בכסאות גלגלים, הליכה עם כלבי נחייה, ציור גרפיטי ללא ידיים ועוד. יהיו גם משחקי ספורט נכים, בהשתתפות דורון ג׳מצ׳י, אולסי פרי (כי אנחנו שוב על המפה!) ומוטה׳לה שפיגלר, ואפילו מטס ומשט קייאקים.

מתי: שישי 09:30-15:00
כמה: חינם
איפה: נמל תל אביב

סופש ילדים, נגישות (צילום: גיא טייב)
אירוע כיפי למטרה טובה. הפנינג נגישות בנמל תל אביב | צילום: גיא טייב

>> עוד בערוץ החופש:

איפה תמצאו את הטיסות הכי זולות ליעדים הכי חמים הקיץ
מלון האווירון: סוויטה מפוארת בטיסה
כך תזמינו חופשה מוזלת עם כרטיס האשראי

להיות תייר בירושלים

אוטובוס בירושלים בשבת? כן יש דבר כזה. קחו את הילדים לסיור פנורמי באוטובוס תיירים בירושלים, כי תכלס, לפעמים צריך קצת להיות תיירים בארץ כדי לראות אותה ממש. והילדים לרוב מתלהבים כבר מעצם הנסיעה באוטובוס, כך שכל השאר זה  צ׳ופר.

מתי: יוצאים משער יפו ב-11:30 או מתחנת הרכבת הישנה ב-11:45
איפה: ירושלים
כמה: 48 שקלים לילד, 60 למבוגר

טיול קליל ורטוב בעין בוקק

מסלול מעגלי קל ומתאים מאוד למשפחות, עם בונוס של מי מעיין נעימים. ענת טיילה וממליצה בחום: "מסלול הליכה קליל (בת 1.10 הלכה את רובו לבד), בתוך נווה מדבר ירוק ורטוב. לא להשבר באמצע! המסלול מסתיים בבריכות נעימות עם מגלשות אבן שהילדים מאוד יהנו בהן! חשוב להצטייד בנעליים שיכולות להרטב ולא מחליקות"

מתי: מתי שרוצים
כמה: חינם
איפה: כביש 90 - פתח נחל בוקק, מול בתי המלון

סופש ילדים, עין בוקק (צילום: ענת אופיר)
מסלול מעגלי קל ומתאים מאוד למשפחות. עין בוקק | צילום: ענת אופיר

הצגה: הדרך לשמה

הצגה כיפית לבני 5-8, שבה השחקנים מקריאים/מציגים סיפורי ילדים של דליה רביקוביץ', ביאליק ועוד, תוך שיתוף הקהל, ובלי רעש וצלצולים - רק המון אהבה למילים ולילדים הצופים. דן לקח את הילדים ודיווח ש״היה מעולה״.

מתי: שבת 11:00
כמה: 55 שקלים לכרטיס
איפה: מוזיאון תל אביב, שאול המלך 27 תל אביב

 *עוד הרבה רעיונות מחכים לכם ברומפר - והאתר מחכה לרעיונות שלכם! אל תשכחו להוריד את האפליקציה לאייפון